Popcorn Time 2.0 (Android)

Popcorn Time

2.0
Popcorn Time
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dizi, film ve anime izlemek için bundan daha etkili bir uygulama yapılıncaya kadar en iyi uygulama Popcorn Time olabilir. Üstelik tamamen ücretsiz.

Popcorn Time, Windows ve Mac üzerinde oldukça popüler olan ve sevilerek kullanılan bir uygulama. Android cihazlarına çıkan uygulaması da tıpkı diğer platformlarda olduğu gibi P2P bağlantı aracılığıyla Torrent bağlantılarından gelen film, dizi ve anime dosyalarını YouTube'dan izler gibi gerçek zamanlı olarak görüntüleyebiliyorlar.

Bilgisayarınızda bu uygulama henüz kurulu değilse belki o sürümü de indirmek isteyebilirsiniz. Türkçe dil desteği, kişisel ayarlar, favori dizler ve filmler için kısayol oluşturma gibi birçok seçenek filmkolik ve dizikolik kullanıcıların beğenisiniz kazanacaktır. 1080p ile 720p arası çözünürlük seçenekleri sayesinde iyi bir görüntü kalitesi garantiliyken bağlantı hızınıza göre kısma işlemine girebilirsiniz. Ne var ki, kablosuz bağlantı noktasına ulaşmadıysanız hücresel kotanızı eritebilecek bu uygulamayı doğru zamanlama içerisinde kullanmanızı öneririz.

Herhangi bir bedel olmadan kullanabileceğiniz Popcorn Time, Android telefon ve tablet için kelimenin tam anlamıyla ücretsiz olan bir film ve dizi kaynağı. Hangimiz bu eğleneceden uzak durabiliyoruz ki? Daha kolay bir ulaşım aracı işinize yarayacak düşüncesindeyseniz Popcorn Time sizin için bir olmazsa olmaz.