PS4 Remote Play 1.0.0 (Android)

PS4 Remote Play

PS4 Remote Play
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,910

  • Üretici

    Sony

PS4 Remote Play uygulaması ile favori PlayStation oyunlarınızı Xperia telefon ve tabletinizde DualShock 4 kontrolörü ile oynayabilirsiniz.

PS4 Remote Play, favori Sony PlayStation 4 oyunlarınızı Xperia telefon ve tabletinizden oynamanıza imkan tanıyan bir mobil uygulamadır. Şu anda Xperia Z3, Xperia Z3 Compact ve Xperia Z3 Tablet Compact ile uyumlu olan, ilerleyen haftalarda Xperia Z2 ve Xperia Z2 Tablet kullanıcılarının da deneyimleyebileceği uygulama sayesinde evinizin dilediğiniz köşesinde PlayStation oyunlarını oynama keyfini sürebilirsiniz.

DUALSHOCK 4 Kablosuz Kontrolcünüzü Xperia telefon ve tabletinize bağlayarak beğendiğiniz PlayStation 4 oyunlarını dilediğiniz yerde oynamanıza izin veren PS4 Remote Play, televizyon müsait olmadığı durumlarda oyun keyfinizi yarıda kesmemek için kullanabileceğiniz harika bir uygulama.

Benzersiz bir oyun deneyimi sunan uygulamadan PlayStation 4 konsol sahiplerinin yanı sıra PlayStation Vita ve PlayStation TV kullanıcıları da yararlanabiliyor.

Uygulamayı kullanabilmeniz için PlayStation 4 konsolunuz için 2.0 yazılım güncellemesini kurmanız, Sony Entertainment Network hesabınıza giriş yapmanız ve yüksek hızda yani fiber internet bağlantısına sahip olmanız gerekiyor.

YORUMLAR