Puzzle Adventures 1.1 (Android)

Puzzle Adventures

1.1
Puzzle Adventures
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
Erkan Calp
Erkan Calp -
YORUM YAZ

Puzzle Adventures, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz yapboz oyunu.

Puzzle Adventures, Facebook üzerinden oynanabilen popüler yapboz oyununun mobil platforma uyarlanmış sürümü. Android cihazlarımıza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz oyunda 700 çeşit yapboz yer alıyor ve yapbozları eşsiz doğa manzaralarına bakarak çözüyoruz.

Facebook’ta 8 milyondan fazla oyuncusu bulunan popüler yapboz oyununun mobil sürümü de oldukça başarılı. Jiggy ve arkadaşlarının dünyanın farklı köşelerinde geçen maceralarına ortak olduğumuz oyunda başlangıçta basit, birkaç parçadan oluşan yapbozlarla başlıyoruz. Az önce sözünü ettiğim karakterlerin eşliğinde yapbozları çözerek ilerliyoruz. İlerledikçe yapbozu oluşturan parçaların sayısı da artıyor. Bu yüzden oyuna ilk başladığınızda hemen kapatmamanızı devam etmenizi öneririm.

Oyunda parçalarını bir araya getiremediğimiz yapbozlarda işimizi kolaylaştırmak için çeşitli güçlendiriciler koyulmuş. Zaman kazandırma, parçaları doğru yöne otomatik döndürme, arka planda yapbozun tamamını çıkarma, aynı görünen zorlu parçaları bir araya toplama gibi çözüme daha kolay gitmemizi sağlayan yardımcılar mevcut.

YORUMLAR