Quick PDF Scanner Free 3.2.314 (Android)

Quick PDF Scanner Free

Quick PDF Scanner Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Quick PDF Scanner Free, Android cihazlarınızı kullanarak PDF dökümanlarını tarayabileceğiniz yararlı ve başarılı bir Android uygulaması.

Quick PDF Scanner, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz en profesyonel ve başarılı PDF tarama uygulamalarından bir tanesi.

Tekli ve toplu PDF tarama işlemi yapabilen uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesi çok kolay kullanıma sahip olması. Cihazınızın kamerasını kullanarak yaptığınız PDF taramalarını anında paylaşma imkanı sunan Quick PDF Scanner, istediğiniz herhangi bir fatura, makale ya da benzeri bir içeriği tarayarak daha sonra okumanızı sağlıyor.

Gelişmiş tarama özelliklerine sahip olan uygulama sayesinde birden fazla sayıda sayfası olan dökümanları da hızlıca tarayabiliyorsunuz.

Tarama işlemi yaparken cihazınızın kamera flaşını da ihtiyaç halinde kullanabilen Quick PDF Scanner, yapılan son güncelleme ile birlikte tarattığınız PDF dökümanları üzerinde farklı renk efektleri eklemenizi sağlıyor.

Uygulama ile tarattırdığınız döküğmanları dışarıya aktarabileceğiniz gibi, dışarıdan da uygulama içerisinde döküman aktarımı yapabiliyorsunuz. BMP, GIF, WEBP ve JPEG formatlı resim dosyalarını destekleyen uygulama sayesinde ütm PDF tarama işlemlerinizi hem kolay hem de hızlıca yapabilirsiniz.

Döküman yönetimi ve paylaşımı işlemlerini de kolaylaştıran uygulama, dökümanları yeniden adlandırma, silme ve kopyalama işlemlerini yapabilmenizi sağlıyor.

Daha pek çok özellik ve fonksiyona sahip olan Quick PDF Scanner'ı ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirip, hemen kullanmaya başlamanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR