Shapr 1.6 (Android)

Shapr

1.6
Shapr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shapr uygulaması sayesinde Android mobil cihazlarınızdan güvendiğiniz iş arkadaşlarınızı kendi ağınıza ekleyebiliyorsunuz.

Shapr uygulaması, Android akıllı telefon veya tablet kullanıcısı olan profesyonellerin göz atmak isteyebilecekleri uygulamalar arasında yer alıyor ve en kolay yoldan güvendiğiniz, referans olabileceğiniz ve iş yaptığınız insanları bir sosyal ağ içerisinde bulabilmenizi sağlıyor. Hem ücretsiz olarak sunulan hem de kolay kullanılır bir arayüzle birlikte gelen uygulamanın yeteri kadar özelliğe sahip olduğunu da söyleyebilirim.

Uygulamaya ilk olarak giriş yaptığınızda, güvendiğiniz ve bildiğiniz profesyonelleri kendi iç çemberinize dahil etmeniz isteniyor. Gerekli kişileri arkadaş çevrelerinize ekledikten sonra her gün sizinle bağlantısı olabilecek güvenilir kişiler arkadaş olarak öneriliyorlar ve böylece sıkı ve kaliteli iş ilişkileri kurmak isteyenler için oldukça verimli bir iş networkü kurmak mümkün hale geliyor.

Uygulamanın bir sosyal ağ olması nedeniyle kendisinden beklenebilecek pek çok işleve sahip olduğunu da söyleyebilirim. Kendi profilinizi düzenleme imkanının yanında eklediğiniz insanların durum paylaşımlarını görme, fotoğraflarına bakma, yorum yapma, beğenme, paylaşma gibi tüm temel sosyal ağ işlevleri uygulama içerisinde mevcut.

İsteyen kullanıcılar çevrelerinde bulunan arkadaşlarına özel mesajlar da gönderebiliyorlar ancak uygulamanın çoğu işlevinden faydalanabilmek için aktif bir internet bağlantısına sahip olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Hangi kullanıcının kim tarafından güvenilir bulunduğunu inceleme şansınız da olduğu için bir nevi referans üzerinden iş arkadaşlıkları kurma uygulaması olduğunu söylemek de mümkün.

Bir LinkedIn alternatifi olarak Shapr'ın denenebilecek uygulamalardan birisi olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR