Shift

Shift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shift, Android telefon ve tabletlerinizde çekildiğiniz fotoğraflara eklemek için gerekli filtreleri sizin hazırlamanızı sağlayan süper bir uygulama.

Popüler fotoğraf düzenleme uygulamalarının size sunmuş olduğu hazır efektleri kullanarak fotoğraf düzenlemekten sıkıldıysanız, artık kendi efektlerinizi oluşturmanın vakti gelmiş demektir. Yeni çıkan Shift uygulaması sayesinde Android kullanıcıları fotoğraflarına ekleyebilecekleri birbirinden güzel efektleri kendileri oluşturabiliyor.

Kendi fotoğraf filtrelerinizi oluşturma imkanı sunan Shift uygulaması, tek bir tuş ile kolayca süper filtreler hazırlamanızı sağlıyor. Sınırsız sayıda kombinasyon üreterek birbirinden farklı filtreler oluşturup fotoğraflarınız üzerinde kullanabiliyorsunuz. Bildiğiniz üzere filtreler fotoğraflarınızın daha güzel ve şık görünmesini sağlıyor. Bir de kendi zevklerinize göre hazırlayacağınız filtreleri düşünürseniz, fotoğraflarınız tamamen sizin istediğiniz gibi olabilir.

Farklı renk, yazı ve efekt seçeneklerini kullanarak oluşturduğunuz filtrelerin hepsini herhangi bir limit olmadan favorilerinize ekleyerek kaydedebiliyorsunuz. Daha sonra çekeceğiniz fotoğraf üzerinde de bu filtreleri kullanabilirsiniz.

İçinizdeki yaratılıcığı dışarı çıkarma fırsatı sunan Shift uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize hemen ücretsiz olarak indirerek kendi fotoğraf filtrelerinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Oluşturduğunuz filtreleri yorum bölümünden bizlerle paylaşarak ne kadar yaratıcı olduğunuzu da Tamindir ziyaretçilerine gösterme şansınız var.

YORUMLAR