SPACE 9.5 (Android)
SPACE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    91

  • Üretici

    SPACE Team

Akıllı telefon bağımlılığından kurtulun.

SPACE, kullanıcıların akıllı telefonlara olan bağımlılığını azaltamaya yardımcı uygulamalar arasında. Android telefonunuzda gerektiğinden fazla zaman harcıyorsanız bu uygulamaya göz atmanızı tavsiye ederim.

800.000’in üzerinde indirmeye ulaşan Breakfree yeni adıyla SPACE, günümüzün en büyük sorunlarından biri olan akıllı telefon bağımlılığına çözüm getiriyor. Gün içerisinde telefonunuzun kilidini kaç kere açıp kapattığınızdan, uygulamalarda ne kadar vakit harcadığınıza tüm kullanımınızı takip ederek grafiksel arayüz üzerinden sunmakla kalmıyor; ekran karartma, bildirim engelleyici gibi seçenekler sunarak telefondan uzak durmanızı sağlıyor. Önerileri dikkat ederek akıllı telefonunuzdan yeterince uzak durmayı başarırsanız çeşitli rozetlerle ödüllendiriliyorsunuz.

Akıllı telefonunuzla gereksiz zaman harcıyor, sevdiklerinizle zaman geçirmek yerine telefon ekranına bakmayı tercih ediyor, dikkatinizi işinize/ödevinize veremiyor, bir bağımlı olduğunuzu düşünüyorsanız SPACE uygulamasını kullanmanızı öneririm. Telefonların amacına uygun olarak kullanılması gerektiğini hatırlatan güzel bir uygulama.

YORUMLAR