Sudoku Quest 2.0.4 (Android)

Sudoku Quest

Sudoku Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sudoku Quest Free, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Sudoku Quest Free, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz zorlu bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Farklı modlara sahip olan oyunda aklınızın sınırlarını zorlayacaksınız.

Klasik sudoku oyunlarından farklı bir kurguyla karşımıza çıkan Sudoku Quest Free oyununda aklınızın ve mantığınızın sınırlarını zorlayacaksınız. Oldukça hoş animasyonlara sahip olan oyunda farklı oyun modlarıyla oynayabilir ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. 600'den fazla zorlu bölümüyle ve 10 bin'den fazla çözüm kombinasyonuyla Sudoku Quest Free sizleri bekliyor. Kolaydan zora doğru giden bölümleri oynarken oyun içerisinde yer alan ipuçlarından da faydalanabilirsiniz. Özel yeteneklere sahip olabilir ve işinizi daha fazla kolaylaştırabilirsiniz. Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz ve kendi kendinize yarışabileceğiniz oyunu sakın kaçırmayın. Mobil cihazlarda akıcı bir deneyim sunan Sudoku Quest Free, boş zamanlarınızı geçirebileceğiniz bir akıl oyunudur.

Sudoku Quest Free oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.