Talking Santa

Talking Santa
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Talking Santa, tıpkı Talking Tom benzeri bir deneyim sunan bir uygulama ve tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Talking Santa özellikle çocukların hoşuna gideceğini düşündüğümüz bir uygulama. Herkesin sevdiği Talking Tom’a olan benzerliğiyle dikkat çeken uygulamada bu kez söylediklerimiz tekrar eden kedi yerine Noel Baba bulunuyor.

İşleyip yapısı ve atmosfer olarak her şey aynı bırakılmış. Yine ekranda bulunan karakter (bu oyunda Noel Baba) ne söylersek söyleyelim dikkatle dinliyor ve kendine has ses tonuyla tekrar ediyor. Uygulamanın tek özelliği bununla sınırlı değil. Noel Baba’ya dokunarak, onu dürterek tepki vermesini sağlayabiliyoruz. Hatta ona kurabiye, süt verebiliyor, kartopu üzerinde koşturabiliyoruz.

Talking Santa’nın en fazla öne çıkan yanlarından bir tanesi de kullanıcılara kutlama kartları hazırlama şansı vermesi. Bu sayede sevdiklerinize gönderebileceğiniz kartlar oluşturabilir ve onlara hoş sürprizler yapabilirsiniz. Uygulamada video kayıt özelliği de sunuluyor. Noel Baba ile yaptığınız aktiviteleri kaydedebilir ve YouTube hesabınız üzerinden paylaşabilirsiniz.

Eğlenceli ve komik yönüyle dikkatimizi çeken Talking Santa sıkıldığınız zamanlarda birlikte vakit geçirebileceğiniz sevimli bir uygulama olarak öne çıkıyor.

YORUMLAR