Tangram

Tangram
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tangram uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan web gezintilerinizi daha kolay hale getirebilirsiniz.

Tangram uygulaması, Android cihaz sahipleri için hazırlanmış alternatif bir web tarayıcı olarak karşımıza çıktı ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Temel olarak üretkenlik ve verimlilik üzerine tasarlanmış bir web tarayıcısı olması nedeniyle iş dünyasında klasik mobil web tarayıcılardan sıkılanlar ve onları yetersiz bulanlar için oldukça yeterli olacağını da söyleyebilirim. Sade ve anlaşılır bir arayüzü çok sayıda işlevle birleştirmeyi başaran Tangram Browser, denemeden geçmemeniz gerekenler arasında.

Uygulamanın en dikkat çeken yanlarından bir tanesi, aynı anda birden fazla internet adresi girerek onlara giriş yapmanıza olanak tanıması. Bu sayede çok sayıda web sitesini tek seferde ziyaret ederek paralel çalışmalar yürütmek mümkün oluyor. Modern web tarayıcılar gibi sekme desteğine sahip olan Tangram, bu sekmeleri çeşitli gruplara ayırabilmeniz ile farklı türdeki işleri birbirinden ayrı tutabilmenize de izin veriyor.

Ekran üzerindeki işlemlerin genel olarak parmak hareketleriyle düzenlenmeleri, uygulamayı kullanırken butonlara basmaya çalışmaktan da sizi kurtarıyor. Tabii ki tüm hareketleri öğrenmek ilk başta biraz vakit alabilse de bir defa alıştığınızda çok akıcı bir şekilde çalışabiliyorsunuz.

Gezdiğiniz internet sitelerinde açtığınız oturumları saklayabilen uygulama, bunun yanında otomatik link açma, tarihçe, favoriler gibi pek çok standart web tarayıcısı özelliğini de bünyesinde barındırıyor. Tabii ki doğasından ötürü uygulamanın internet bağlantısı gerektirdiğini de unutmayın.

Mevcut web tarayıcısından sıkılanlar ve alternatiflere göz atmak isteyenler, kesinlikle göz atmadan geçmesinler derim.

YORUMLAR