The Weather Channel (Android)

The Weather Channel

The Weather Channel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,961

  • Üretici

    Weather Channel Interactive

Android akıllı cihazınızda hava durumu tahminlerini en hızlı yoldan ve doğru olarak öğrenmek için bu uygulamayı kullanın.

The Weather Channel uygulaması Android akıllı telefon ve tabletinizde kullanabileceğiniz hava tahmini ve sıcaklık öğrenme uygulamalarından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama dünyanın her yerindeki hava tahmin istasyonlarından bilgileri alıyor ve bünyesinde çalışan 200'den fazla meteorolojist sayesinde bunların analizini sizlere aktarıyor. 15 dakika önceden havanın hangi durumda olacağını görebiliyor ve önceden önleminizi alabiliyorsunuz.

Hem kolay kullanılır bir arayüze, hem de widget desteğine sahip olan uygulama, böylece en kolay yoldan anlık olarak hava durumunu görmenize yardımcı oluyor. Ayrıca gün doğumu, gün batımı, sıcaklıklar, basınç, rüzgar hızı gibi pek çok konuda bilgilendirme yapan uygulama sayesinde merak ettiğiniz her şeyi anında görebiliyorsunuz.

En çok tercih edilen hava durumu uygulamalarından birisi olan The Weather Channel, aynı zamanda ücretsiz olarak sunuluyor ve herkes tarafından kolayca yüklenebilir durumda.

YORUMLAR