Tom's Love Letters (Android)

Tom's Love Letters

Tom's Love Letters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tom's Love Letters, konuşan kedi Tom'un Angela'ya olan hislerini göstermesine yardımcı olduğunuz bir Android uygulaması.

Tom's Love Letters, küçük - büyük herkesin sevgisini kazanan konuşan kedi Tom’un Paris şehrinin prensesi Angela’ya olan büyük aşkını konu alan çok eğlenceli bir Android uygulaması. Serinin tüm oyunları gibi bu da ücretsiz olarak indirilebiliyor ve oldukça popüler.

Daha önce Android telefon ve tabletinize konuşan kedi Tom veya Angela uygulamasını (oyun da diyebiliriz.) indirdiyseniz Tom’s Love Letters yani Konuşan Kedi Tom’un Aşk Mektupları uygulamasını seveceğinizi düşünüyorum.

Romantik anların vazgeçilmez enstrümanlarından gitar eşliğinde hoş bir şarkı ile bizleri karşılayan uygulamada sevimli kedi Tom’u büyük haliyle görüyoruz. Karşısındaki isim ise tahmin edeceğiniz üzere güzeller güzeli Angela. Uygulamada bu sefer farklı olarak Tom’un Angela’ya sevgisini göstermesine yardımcı oluyoruz. Farklı dokunma hareketleri ile Tom’un Angela’yı öpmesini, kucaklamasını ve dans etmesini sağlıyoruz. İki karakterin de birbirlerine bakışları, hareketleri oldukça komik ve animasyonlar daha önceki oyunlardan oldukça ileride.

Tom ve Angela’nın duygularına ortak olduğumuz oyunda Tom ve Angela’nın birlikteyken çektirdikleri fotoğraflardan oluşan kartpostallar da yer alıyor. Romantik anları yansıtan 19 kartpostalın altına dilediğimiz mesajı yazabiliyor ve dilersek arkadaşımızla paylaşabiliyoruz. Ayrıca arka planda çalan romantik parçaları satın alabiliyoruz.

Tom's Love Letters Özellikleri:

  • Tom ve Angela’nın romantik anlarına tanık olun.
  • Tom ve Angela’nın romantik kartpostallarına kendi mesajınızı ekleyerek paylaşın.
  • Romantik şarkılar arasında geçiş yapın, dilerseniz satın alın.

YORUMLAR