TTNET Kitap

TTNET Kitap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,045

  • Üretici

    TTnet

TTNET Kitap android uygulaması sayesinde, kullanıcılar satın aldıkları kitapları istedikleri zaman mekan farketmeksizin okuyabilecekler.

TTNET tarafında kitap okurları için geliştirilen TTNET Kitap android uygulaması, geliştirilen platform üzerinden alınan kitapları istediğiniz zaman istediğiniz mekanda okumanıza olanak sağlıyor. Kitap almak istediğinizde TTNET abonesi iseniz satın aldığınız kitapların ücretleri ADSL faturanıza yansıtılıyor eğer sadece TTNET Kitap üyeliğiniz var ise o zaman kitaplara sadece kredi kartınız yolu satın alabliyorsunuz.

Yüzden fazla yayınevinden binlerce kitaba ev sahipliği yapan TTNET Kitap uygulaması, satın alıp okuduğunuz kitaplar üzerinde çeşitli işlemler yapmanıza da izin veriyor. Kitabı okurken istediğiniz yerin altını çizebilir, kitap üzerine notlar ekleyebilir ve beğendiğiniz kısımları sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Kitaplara kaldığınız yerden devam etmenizi de sağlayan uygulama, satın aldığınız kitapları 5 farklı cihaza kadar yüklemenize izin veriyor.

YORUMLAR