Uplay 1.0.42 (Android)
Uplay
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    765

  • Üretici

    UbiSoft Entertainment

Uplay, Ubisoft'un dijital oyun platformu olan Uplay için hazırlanmış olan resmi Android uygulamasıdır.

Uplay, Ubisoft tarafından geliştirilen oyunları ön plana çıkarmak ve oyunların oyuncular tarafından çok daha verimli bir şekilde oynanabilmesi için geliştirilen dijital bir oyun platformudur.

Kendi oyunlarıyla ilgili kullanıcılara birçok ekstra özellik ve ücretsiz içeriği bir arada sunan servis, oyun oynadıkları için oyuncuları ödüllendiren bir sisteme sahiptir.

Sadece sevdiğiniz oyunları oynadığınız için kazanacağınız Uplay puanları sayesinde yeni silahların, araçların, ekipmanların, müziklerin, karakterlerin ve çok daha fazlasının kilidini açtırabilirsiniz.

Oynamakta olduğunuz tüm oyunlarda kazanmış olduğunuz başarımları ve favori oyunlarınıza ait en son haberleri hem bilgisayarlarınız hem de akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinde Uplay ile kolayca takip edebilirsiniz. Kişisel oyun koleksiyonunuzda neler olup bittiğini takip edebileceğiniz gibi yeni oyunlar da keşfedebilirsiniz.

Oyun dünyasında yaşanan en son gelişmelere ve haberlere kolayca ulaşmanıza da olanak sağlayan Uplay, tüm oyuncuların Android cihazları üzerinde yer alması gereken uygulamalardan bir tanesidir.

YORUMLAR