Wipeout Dash 3

Wipeout Dash 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wipeout Dash 3 bu sefer seriye katmış olduğu tilt screen kontrolleriyle bize yepyeni 40 farklı bölüm sunan bir bulmaca oyunu.

Artarak yükselen Wipeout Dash merakının bir sebebi de gelen her yeni oyunla birlikte modernize edilen kontroller. Wipeout Dash 3, eski oyunları deneyimlemiş olanların sıkılmayacağı kritik yenilikleri uygulamayı başarıp bu kes de tilt screen kontrolleriyle bulmaca oyunları serisine yeni bir derinlik katıyor. Yine alışılagelmişin dışında 40 farklı bölümde oynama fırsatınız var. Oyunseverlerin en çok merak ettiği soruya istinaden, serinin üçüncü bölümünün de ücretsiz olduğunu duyurmaktan memnunuz.

Seriye aşina olanlar bilecektir, bu oyunu öğrenmesi ve alışması çok kolay. Ancak, ilerleyen bölümlerde zorluk seviyesi oyun deneyiminizi çocuk oyuncağı olmaktan başarılı bir şekilde uzaklaştırıyor. Buna eklenen yeni kontrol mekanikleri ile birlikte hem daha zor görevler hem de daha çeşitli oynama seçenekleri düşünerek oynamayı sevenleri her zamankinden daha memnun edecek. Daha önceki oyunlara kıyasla grafikleri de yenilenen oyunun siyah ve sarı renk kombinasyonları yeni bir estetik yakalamış.

YORUMLAR