Word Streak 8.06 (Android)

Word Streak

Word Streak
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Word Streak'te mümkün olduğunca fazla kelime üretip en yüksek skoru toplamaya çalışıyoruz.

Word Streak, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir kelime bulma oyunu olarak öne çıkıyor. Scrabble tarzı kelime bulma oyunları oynamaktan hoşlananlara hitap eden Word Streak'i tamamen ücretsiz olarak indirebilme şansına sahibiz.

Kelime oyunu olmasına rağmen son derece kaliteli ve özenle hazırlanmış grafiklere sahip olan Word Streak'teki temel amacımız ekranda rastgele olarak yerleştirilmiş harfleri kullanarak anlamlı kelimleer üretmek. Oyun İngilizce olduğu için yabancı kelime bilgimizi de artıracak özelliklere sahip.

Word Streak'te eşleştirme oyunu oynar gibi kelime üretmeye çalışıyoruz. Yani ekrandaki harfleri parmağımızı üzerlerinde gezdirerek birleştirmemiz gerekiyor. Bu durum oyuna ilginç ve orijinal bir atmosfer kazandırıyor.

Oyunda birbirinden farklı modlar yer alıyor. Bu modlar arasında arkadaşlarımızla oynayabileceğimiz düello modu da yer alıyor. Genel olarak epey keyif aldığımız bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.

Genel olarak başarılı bir deneyim vaat eden Word Streak, kelime oyunlarından keyif alanların denemesi gereken oyunlardan birisi.

YORUMLAR