Xbox One SmartGlass Beta 2.2.792.90 (Android)

Xbox One SmartGlass Beta

Xbox One SmartGlass Beta
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Xbox One SmartGlass Beta, SmartGlass'a kazandırılan en yeni özellikleri denemeniz için hazırlanmış bir uygulamadır.

Xbox One SmartGlass, eğlence sisteminizi Android tabanlı tabletinizden kolaylıkla yönetmeniz için hazırlanmış ücretsiz bir uygulamadır. Uygulamanın herkese açık beta sürümüne katılarak, SmartGlass’ın en yeni özelliklerini diğer kullanıcılardan önce deneyebilirsiniz.

Xbox One’ınızın zengin içeriğini Android cihazınızdan yönetme kolaylığı sunan Xbox One SmartGlass’ın beta sürümü, yeni özellikleri test etmeniz için hazırlanmıştır. Bu sürümde TV kanallarını bulma ve favorilere ekleme, kablolu tv ve normal tv’nizi kontrol etmeniz için TV Evrensel Uzaktan Kumanda, OneGuide yardımıyla tv kanallarını değiştirme, Xbox One’ınızda ne yaptığınızı kesmeden TV’de ne olduğuna bakma gibi yeni özellikleri deneyebilirsiniz.

Xbox One SmartGlass Beta, kullanıcıların uygulamanın en iyi özelliklerini denemeleri için hazırlandığından bazı eksiklikler içermektedir. Bazı girişlerin güncel olmaması veya eksik olması, uzaktan kontrol menüsünde yer alan bazı düğmelerin çalışmaması ve yerelleştirme hatalarına rastlayabilirsiniz. Geri bildirim seçeneği ile uygulamada gördüğünüz eksiklikleri bildirebilir, uygulamanın geliştirilmesine katkıda bulunabilirsiniz.

YORUMLAR