Zıp Zıp! 1.6 (Android)

Zıp Zıp!

1.6
Zıp Zıp!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yerli yapımı bir beceri oyunu oynamak isteyenler için ücretsiz Zıp Zıp! eğlenceli bir seçenek.

Zorluk seviyesi yüksek beceri oyunlarından keyif alıyor musunuz? Flappy Bird çıkmadan önce bu türe herkes burun kıvırırken artık ciddi bir şekilde tercih edilmeye başlayan bu oyunlar zor oldukları kadar da bağımlılık yapabiliyor. Temelde sizden istenen şey son derece basit ama uygulamaya gelince aşırı bir zorluk söz konusu. Zıp Zıp! isimli bu yerli oyun da damamen bu dinamiklere dayanıyor.

Başlangıçta oyun görüntüleri içerisinde piksel beyaz barları görünce Pong oyununu oynayacakmışsınız gibi bir hissiyat uyansa da sağdan sola duvarlara sıçrarken amacınız bu alanlara çarpmadan olabildiğince devam etmek ve başarılı olduğunuz her kademe için hanenize bir puan ekleniyor. Kulağa kolay gelse de gerçekler düşündüğünüzden çok daha acı olacak. Ama bu oyunları tutku ile oynuyorsanız yüksek ihtimalle bağımlı olacaksınız.

Android tablet ve telefon kullanıcıları için hazırlanmış Zıp Zıp! isimli bu oyun Türkçe dil desteği ile geliyor. Üstelik oynamak istediğine karar veren bir başka müjdeli haber de tamamen ücretsiz olması. Arkadaşlarınızı da rekabete dahil edip liderliğe yarışabilirsiniz.

YORUMLAR