Zoner Mobile Security - Tablet

Zoner Mobile Security - Tablet
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zoner Mobile Security Tablet, Android tabletler için özel hazırlanmış eksiksiz bir güvenlik uygulamasıdır.

Zoner Mobile Security, Android tablet kullanıcıları için özel olarak hazırlanmış popüler antivirüs uygulamalarında olmayan pek çok özelliği kullanımınıza sunan, tamamen Türkçe kullanıcı arabirimi ile gelen bir güvenlik uygulaması. AVG, ESET, Avira, Kaspersky gibi bilindik uygulamaların sağladığı korumaya ek olarak reklam bildirme, kısa mesaj ve arama kayıtlarını yedekleme, güvenli mesaj gibi ekstra özelikler sunuyor.

Sunduğu ek güvenlik seçeneklerinin yanında kullanımı basit arayüzü ve Türkçe dil desteği ile birçok Android tablet kullanıcısının tercih ettiği Zoner Mobile Security, koruma işini gerçekten en iyi şekilde yerine getiriyor. Yüklediğiniz her uygulamayı inceleyen, cihazınızda gerçekleşen tüm işlemleri takip eden uygulama ile tabletinizi virüs, solucan, casus yazılım, reklam yazılımlarından uzaktan tutmanın yanında telefon aramalarınızı ve mesajlarınızı kontrol altına alabiliyorsunuz. Öte yandan reklam içeren ücretsiz uygulamaları görebiliyor, arama kayıtlarınızı ve kısa mesajlarınızı bulut hesaplarınıza yedekleyebiliyorsunuz.

Bana göre renkli olmayan ve kullanımı son derece basit arayüz ile gelen Zoner Mobile Security, sadece tabletinizin güvenliğini sağlamıyor. Hafıza kartınızı “Scan SD Card” seçeneği sayesinde taratabildiğinizden tabletinize dışarıdan gelecek güvenlik risklerini de engellemiş oluyorsunuz.

Zoner Mobile Security uygulamasını düşük seviye Android tabletlerde bile akıcı bir şekilde çalışması, uygun fiyatlı olması, kolay kullanılabilir olması, Türkçe olması yönünden kesinlikle tavsiye ederim.

YORUMLAR