2014 Yılının En İyi Android Oyunları

2014 yılını geride bırakırken Android cihazlarında da yeni standartlar kendini göstermeye başladı. Bunların arasında kamera kalitesi önemli de olsa oyunseverler için farklı beklentiler mevcut. Günümüzün amiral gemileri 4 çekirdekli işlemciler, 3 GB RAM v

Abyss Attack, Respawnables & Boom Beach

Abyss Attack

Sıradışı bir uçak oyunu oynarken oyun salonlarındaki klasik arcade ruhunu yakalamak isteyenlere mobil platformda en eğlenceli seçeneklerden birini sunan Abyss Attack, 85-95 yılları arası çıkan ve yaygın olan bu oyun türünde dersini iyi çalışmış. Klasik oyunlara bayılanlara jeton seçeneği olmadığı için zor gelebilecek olan oyun yeteneğine güvenenlerde ise başarılı bir oyun deneyimi sunabiliyor. Eski oyunlara göz atamayan çocuklarınız için yetenek isteyen bir oyun sunmak istiyorsanız Abyss Attack ile gelecek eğitimden başarılı sonuçlar veren bir evlat yemek çucuklarıyla sivri sineğini öldürmden yakalayabilir.

Respawnables

Üçüncü şahıs kamerasından online shooter oynamayı seviyorsanız Respawnables mutlaka göz atmanız gereken bir oyun. Çizgi roman temalarını andıran grafiklerle birbirinden farklı karakter seçenekleri bizlere Team Fortress 2'yi hatırlattı. İster bazukalı bir kas makinesini oynayın, ister takım elbiseli bir ajan seçin, online takımlar içerisinde her karakterin üstlenebileceği kilit bir rol var. Mekan tasarımlarında da ucuza kaçmayan oyun hem renk seçimleriyle hem de görsel zerafetle bizleri etkilemeyi başardı. 

Boom Beach

Clash of Clans tarzı strateji oyunlarına gönülden bir bağlılığınız varsa Boom Beach mutlaka göz atmanız gereken bir oyun. Aynı ekip tarafından hazırlanan oyun, bir önceki oyun kadar popüler olmamış olsa da her yünden daha başarılı. Daha iyi grafikler, daha başarılı oynanabilirlik ve görsellik ile müziğin birbirine uyumu Boom Beach'i eşsiz kılan unsurlar. Korsanların takıldığı tropik adalarda siz de kendi yaşam alanınızı kurar kurmaz açık denizlere açılıp denizler üzerindeki imparatorluğunuzu ilan etme derdine düşeceksiniz.

  1. 2014 Yılının En İyi Android Oyunları
  2. METAL SLUG DEFENSE, Dragon Coins & Wind-up Knight
  3. Abyss Attack, Respawnables & Boom Beach
  4. Hitman GO, Sky Force 2014 & Monument Valley
  5. Dungelot 2, SoulCraft 2 & FIGHTBACK
  6. Wayward Souls, Gangstar Vegas & THE KING OF FIGHTERS '98
  7. Skulls of the Shogun, Heroes Charge & Goat Simulator
  8. Beach Buggy Racing, Snow Bros & Escape the Hellevator!
  9. Goblin Quest: Escape!, Fields of Battle, Battle of Heroes
  10. The Last Door, Hearthstone & World of Tanks Blitz

YORUMLAR