3 Adımda Google Chrome Teması Oluşturun

Chrome'ın gizli kalmış yüzü temalarıydı. Resmi olarak geliştridği uygulaması ile 3 adımda kendinize ait harika Chrome temaları hazırlayabilirsiniz. Nasıl hazırlayabileceğinizi adım adım anlatıyoruz.

3 Adımda Google Chrome Teması Oluşturun

Google Chrome web tarayıcısının yıllardır tema desteği olmasına karşın hep varsayılan teması ile biliyoruz ve kullanıyoruz. Yarışın galibi olmak isteyen Firefox ise tüm var olan özelliklerini tanıtmak için elinden geleni yaparken Chrome’un bu güzel özelliğini gizlemesi çok ilginç değil mi? Ama Google Chrome Store’a eklenen bu uygulama 3 adımda kendimize ait temamızı yapmamızı sağlıyor. Tema sever insanlar olarak sıkça kullandığımız tarayıcımıza biraz renk katalım, kendimize ait temamızı adım adım nasıl oluşturulduğuna bir bakalım.

Bize gerekli program, uygulama ve benzeri araçları listeleyelim. Google Chrome tarayıcımızın olması gerekiyor tabi ki.

Chrome temamızı hazırlayabilmemiz için gerekli My Chrome Theme uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Küçük bir hatırlatma yapmakta fayda var. Uygulama sadece Google Chrome tarayıcısında çalışmaktadır.

 

Tamindir.com ziyaretçilerimiz ve kullanıcılarımız için hazırladığımız Tamindir Chrome Temasını, Tamindir Kısayolu Eklentisini ve Tamindir Yayın Akış Uygulamamızı kurarak sitemizi her an takip edebilir, değişikliklerden haberdar olabilir ve bize geri bildirimde bulunabilirsiniz.

 

  1. 3 Adımda Google Chrome Teması Oluşturun
  2. My Chrome Theme Kurulumu
  3. Adım 1: Arkaplan Resmi veya Görüntüsü Yüklemek
  4. Adım 2: Tema Renklerinin Belirlenmesi
  5. Adım 3: Temamızı İsim Verelim ve Paylaşıma Açalım

YORUMLAR