Android 5.0 Lollipop Hangi Cihazlara Gelecek?

Nexus, LG, HTC, Samsung, Sony, Asus ve Huawei cihaz sahibiyeseniz ve Android 5.0 Lollipop gelecek mi yada ne zaman gelecek diye merak ediyorsanız yazımıza mutlaka göz atın.

Android 5.0 Lollipop Hangi Cihazlara Gelecek?

En popüler mobil cihaz işletim sistemi Android'in yeni sürümü olan Android 5.0 Lollipop bildiğiniz üzere geçtiğimiz haftalarda Google tarafından tanıtıldı. Fakat hangi cihazların Android 5.0 Lollipop güncellemesi alacağı hala bir çok kişinin kafasında soru işareti oluşturmaya devam ediyor. Bu nedenle farklı marka ve model mobil cihazların hangileri Android 5.0 Lollipop güncellemesi alacak detaylı olarak açıkladık.

Android KitKat'a göre çok daha güzel tasarıma sahip olan Android Lollipop'un ilk olarak geleceği cihazların Google'ın kendi Nexus cihazları. Bu konu hakkında en çok sorulan soru ise Android 5.0 Lollipop Nexus 4'e Gelecek mi? yada Android 5.0 Lollipop Nexus 4'e Ne Zaman Gelecek? Nexus'lar dahil Samsung, HTC, LG, Sony, Huawei ve Asus marka cihazlarınız hakkında Android 5.0 Lollipop bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz. Söz konusu pek çok marka olunca, tüm markaları ayrı ayrı yazmanın daha yararlı olacağını düşünerek, sizlere en güzel şekilde açıklama gereği hissettim. Sahip olduğunuz mobil telefon yada tabletin markasına göre yazımız içerisindeki ilgili alanı bularak okuyabilirsiniz.

  1. Android 5.0 Lollipop Hangi Cihazlara Gelecek?
  2. Android 5.0 Lollipop Hangi Google(Nexus) Cihazlara Gelecek
  3. Android 5.0 Lollipop Hangi LG Cihazlara Gelecek
  4. Android 5.0 Lollipop Hangi HTC Cihazlara Gelecek
  5. Android 5.0 Lollipop Hangi Samsung Cihazlara Gelecek
  6. Android 5.0 Lollipop Hangi Sony Cihazlara Gelecek
  7. Android 5.0 Lollipop Hangi Asus Cihazlara Gelecek
  8. Android 5.0 Lollipop Hangi Huawei Cihazlara Gelecek

YORUMLAR