Asus ZenFone 6 İncelemesi

Asus ZenFone 6 İncelemesi - Asus ZenFone 6 teknik özellikleri, tasarımı, batarya ömrü, performansı ve çok daha fazlasıyla ilgili merak ettiğiniz bilgilere ZenFone 6 incelememiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Asus ZenFone 6 İncelemesi

ZenFone serisiyle akıllı telefon pazarına hızlı bir giriş yapan Asus, aynı zamanda uyguladığı agresif fiyat politikasıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. ZenFone serisiyle birlikte 4, 5 ve 6 inçlik ekran boyutuna sahip 3 farklı modeli kullanıcılarının beğenisine sunan Asus, akıllı telefonları için belirlemiş olduğu sırasıyla 459 TL, 699 TL ve 799 TL'lik cazip fiyatlarıyla da ülkemizde oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başardı. Bu yazımda sizler için Asus'un ZenFone ailesinin en büyük ekranlı telefonu olan Asus ZenFone 6'yı inceleyeceğim ve akıllı telefonla ilgili sahip olduğum izlenimleri sizlere aktarmaya çalışacağım.

Öncelikle Asus ZenFone 6'yı satın alarak kutusunu açtığınız zaman sizleri nelerin beklediğini merak ediyorsanız; daha fazla merak etmenize gerek yok çünkü hemen cihazın kutu içeriğine birlikte göz atacağız.

Yukarıdaki resimde de görebileceğiniz gibi Asus ZenFone 6 kutu içeriğinde sizleri bekleyen bir adet Asus ZenFone 6, bir adet kulaklık, bir adet micro USB kablosu, bir adet şarj girişi, kulaklığınız için kullanabileceğiniz farklı boyutta başlıklar ve garanti belgeleri yer alıyor. İsterseniz cihazın kutu içeriğine, aşağıda sizlerle paylaştığım videomuzu izleyerek daha ayrıntılı şekilde görüntüleyebilirsiniz.

ASUS Zenfone 6 Kutu Açılışı
Tamindir TV

ASUS Zenfone 6 Kutu Açılışı

ASUS'un son dönemde en çok aranan ürünlerinden olan Zenfone serisinin 6 inçlik modeli ASUS Zenfone 6'nın kutu açılışını yaptık.

İncelememe ayrıntılı bir şekilde başlamadan önce sizlere Asus ZenFone 6'nın öne çıkan özelliklerini de paylaşmak istiyorum.

Asus ZenFone 6'nın Öne Çıkan Özellikleri
Ekran Boyutu: 6 inç
Ekran Çözünürlüğü ve Türü: 1280 x 720 piksel IPS ekran
Dahili Depolama Alanı: 16GB
Bellek (RAM): 2GB
İşlemci ve İşlemci Hızı: 1.6GHz Intel Atom Z2560
Arka ve Ön Kamera13 MP arka kamera / 2 MP ön kamera
Ağırlık: 196g

YORUMLAR