Ayın En İyi Android Oyunları (Eylül 2014)

ylül ayının tüm bereketini sergilediğimiz bu blog yazısında size mutlaka denenmesi gereken veya kulak aşinası olmanızda fayda göreceğimiz eğlenceli alternatifleri teker teker dizdik. Listemizde herkes için farklı türden oyunlar koymaya özen gösterip herke

BombSquad ve BombSquad Remote

BombSquad ve BombSquad Remote

Bu Ayın bana göre en güzel oyunu olmakla kalmayan BombSquad, aynı zamanda en sosyal oyun olarak da dikkat çekiyor. Klasik Bomberman oyununu sevenleri için çıtayı yükselten farklı mini oyunlar eşliğinde 8 kişiye kadar oyuncu desteğini kabul eden bu oyun, 8 kişinin tamamını bir cihaza toplayabiliyor. Bluetooth Controller sayınız yetmiyorsa hem Android hem de iOS için bulabileceğiniz BombSquad Remote ile kendi mobil cihazınızı oyunun oynandığı cihaza bir GamePad olarak bağlayabiliyorsunuz. Android, Mac OS X, Kindle Fire TV ve OUYA platformlarını destekleyen BombSquad Remote ile ev içi oyun partilerine katılmakta sıkıntı yaşamayacaksınız.

Ne İndirsem? Mobil Oyunlar

Eylül ayında mobil platformlar için sunduğumuz haftalık oyun videolarına ulaşmak için bir sonraki sayfayı tıklayabilirsiniz. Herkese güzel bir Ekim ayı diliyoruz.

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Eylül 2014)
 2. Bio Inc.
 3. Back to Bed
 4. Block Fortress
 5. Heroes
 6. Robot Battle: Robomon
 7. Rivals at Wat: 2084
 8. Goat Simulator
 9. Octagon
 10. BombSquad ve BombSquad Remote
 11. Ne İndirsem? Mobil Oyunlar

YORUMLAR