Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2015)

Yaz geldi, okullar bitti, gençler oyun oynamak ister! Bu durumun farkında olan sadece bizler de değiliz. Oyun sezonunu canlandıran fuarlar kapsamında elbette ki E3 herkesin en çok ilgi gören aktivite oldu, ama mobil oyunlar için de yeni bir hareketliliği

Kung Fury: Street Rage

Bu senenin en büyük YouTube fenomeni olacağına kesin gözüyle bakılan Kung Fury filmi bizleri bir oyun ile ödüllendirmeseydi bir gözümüz açık kalacaktı. Neyse ki, karşımıza harika bir aksiyon oyunu çıkıyor. Kung Fury: Street Rage isimli bu çalışma 80'li ve 90'lı yıllar arasında oldukça sevilerek oynanan beat'em up ruhunu mıbil cihazınıza getiriyor. Üstelik bunu yaparken Commodore 64 havasını sizlere aktarmaktan da geri kalmıyor. Pataklamayı seviyorsanız adabına göre hazırlanmış bir oyun sizi bekliyor.

Pixel Art olarak da adlandırılan klasik oyun grafiklerin yeni dönem teknolojiyle daha sanatsal olarak ifade edilişine bu oyunun her yerinde rastlayabiliyorsunuz. Retro oyunseverlerin dünyasına bir adım atmak istiyorsanız bu oyun size doğru koşacaktır. Olur da filmi kaçırdıysanız, sadece yarım saatinizi alacak bu fenomeni kaçırmayın derim. Milyonlarca insanın izlemiş olduğu bu filme YouTube üzerinden de ücretsiz ulaşabiliyorsunuz. Sonrasında da sizi oyuna bekleriz!

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2015)
 2. Heroes and Castles 2
 3. The Hit Car
 4. Kung Fury: Street Rage
 5. Tofu Hunter
 6. Rise of Darkness
 7. Chronology
 8. Green Ninja
 9. Guncat
 10. Angry Birds Fight
 11. Son Söz

YORUMLAR