Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2015)

Yaz geldi, okullar bitti, gençler oyun oynamak ister! Bu durumun farkında olan sadece bizler de değiliz. Oyun sezonunu canlandıran fuarlar kapsamında elbette ki E3 herkesin en çok ilgi gören aktivite oldu, ama mobil oyunlar için de yeni bir hareketliliği

Green Ninja

Arcade tarzı bir eğlence arayanla sunulmuş hızlı ritimli bir oyun olan Green Ninja, uzak doğu dövüş sanatlarıyla rakiplerinizi haritadan temizlemekle yükümlü olduğunuz bir oyun. Bulmaca ynarken oyun temposu birçok oyuncuyu rahatsız ederken burada ritimler size son derece doğal gelecektir. Bunun en büyük sebebi, harita sizden istenen şeyin zekanıcı konuşturmaktan çok reflekslerinizi açık tutmak olması. Arada bir kısa sürelerde oynayabileceğiniz bu oyun kısa süre içerisinde enerjinizi tüketecektir. Yine de hırslı bir şekilde dinlendikten sonra şansınızı tekrar deneyeceğinizden eminiz.

Year of the Frog isim takısıyla yürüyen oyun Çin takviminin mitolojisine dokunan bir referans yapıyor. Bunun kaçınılmaz bir örneği olarak zıplayan kurbağamız uçan tekmelerle karşılık veriyor. Street Fighter'a dokunan Shoryuken hareketi de gözümüzden kaçmadı değil. Piksel grafiklerinin büyük bir titizlikle yer aldığı bu oyunda animasyonlar ve renkler gözlerinizi kamaştıracak.

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2015)
 2. Heroes and Castles 2
 3. The Hit Car
 4. Kung Fury: Street Rage
 5. Tofu Hunter
 6. Rise of Darkness
 7. Chronology
 8. Green Ninja
 9. Guncat
 10. Angry Birds Fight
 11. Son Söz

YORUMLAR