Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2015)

Yaz geldi, okullar bitti, gençler oyun oynamak ister! Bu durumun farkında olan sadece bizler de değiliz. Oyun sezonunu canlandıran fuarlar kapsamında elbette ki E3 herkesin en çok ilgi gören aktivite oldu, ama mobil oyunlar için de yeni bir hareketliliği

Guncat

Kendimden tecrübeyle yola çıkarak söylüyorum, uykusuzluk sakin bir insanı canavara dönüştürebilir. Guncat isimli bu oyunun çıkış noktası da bu. Ormanda tatlı bir huzur peşine düşmüs sevimli bir kedi uykusunu uyumak isterken etrafı istila eden göçmen kuşlar nedeniyle dinlenmekten vazgeçmek zorunda. Bu durumun bitmeyeceğinin farkına varınca da çözümü silah kullanıp uçan her kuşu vurmakta buluyor. Beceri oyunlarına çizgi film mizahı katan bu oyun şarjör değiştire değitire uçan kuşlar içerisinden elinizden geldiği kadarını vurup puan kazanmanız gerekiyor.

Oyun içerisinde artan puanlarınızla birlikte yeni silahlar almanız mümkün olacak. Bunların içerisinde birçok namludan ateş edeninden tutun, patlama tesirli mermileri olan veya daha uzun şarjörleri bulunan modellere rastlayacaksınız. Sade bir oyun olsa da eğlence dozunu eksik bırakmayan bir oyun olan Guncat, reflekslerini sınamak isteyenleri bekliyor.

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2015)
 2. Heroes and Castles 2
 3. The Hit Car
 4. Kung Fury: Street Rage
 5. Tofu Hunter
 6. Rise of Darkness
 7. Chronology
 8. Green Ninja
 9. Guncat
 10. Angry Birds Fight
 11. Son Söz

YORUMLAR