Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2014)

Geçtiğimiz ay ilkini yayınladığım ve sizlere 2014 Nisan ayı içerisinde piyasaya sürülen en iyi ücretsiz Android oyunlarını tanıtmaya çalıştığım "Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)" yazısı umarım hoşunuza gitmiştir. Bundan böyle her ayın son haftas

Trials Frontier

Popüler oyun geliştiricisi Ubisoft tarafından öncelikli olarak iOS platformu için piyasaya sürülen motosiklet temalı bir beceri oyunu olan Trials Frontier, Mayıs ayı içerisinde nihayet Android kullanıcılarıyla da buluştu.

Gerçekçi fizik motoru, etkileyici grafikleri, muhteşem ses efektleri, geliştirme seçenekleri, oynanabilir 9 adet farklı motosiklet, tamamlamanız gereken 100'lerce göre, farklı yarış pistleri ve çok daha fazlasıyla sizlere inanılmaz bir motosiklet oyunu deneyimi sunan Trials Frontier'ın son zamanlarda oynadığım en etkileyici beceri oyunlarından biri olduğunu söyleyebilirim.

Oyunda başarılı olabilmek için motorunuz üzerinde yer vereceğiniz parçaların tümünü dikkatli bir şekilde seçmeli ve oldukça hassas bir kontrol becerisine sahip olmalısınız. Saymış olduğum bu iki özelliği bir araya getirmeyi başarabilirseniz, en zorlu rampaların bile sorunsuz bir şekilde üstesinden gelebilirsiniz. Ayrıca yarışacağınız pistlerde karşınıza çıkan rampalardan geçerken akrobatik hareketler yaparak yüksek puanlar da toplayabilirsiniz.

Trials Frontier'da arkadaşlarınızla yarışarak kimin daha iyi olduğunu görebileceğiniz gibi, daha önce kendinize ait en iyi skorları egale ederek yeteneklerinizi geliştirmek için kendinizle yarışma şansına da sahipsiniz.

Son sürat, aksiyon dolu ve kaliteli bir motosiklet oyununda sizler de yerinizi almak istiyorsanız, Trials Frontier'ı mutlaka denemenizi öneririm.

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2014)
 2. Trials Frontier
 3. PES Manager
 4. Aliens Drive Me Crazy
 5. Dark Lands
 6. Dragon Coins
 7. CastleStorm
 8. Metal Slug Defense
 9. Medieval Wars: Strategy & Tactics
 10. Striker Soccer 2
 11. Overkill Mafia
 12. Steampunk Tower
 13. Just Escape
 14. Arcane Battlegrounds

YORUMLAR