Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2014)

Geçtiğimiz ay ilkini yayınladığım ve sizlere 2014 Nisan ayı içerisinde piyasaya sürülen en iyi ücretsiz Android oyunlarını tanıtmaya çalıştığım "Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)" yazısı umarım hoşunuza gitmiştir. Bundan böyle her ayın son haftas

Steampunk Tower

Kuşbakışı görüntülere sahip olan kule savunma oyunlarına farklı bir boyut getiren Steampunk Tower, oyuncuların profilden görüntüleyebilecekleri bir kule üzerinde yer alan savunma binaları yardımıyla ekranın sağından ve solundan gelen düşmanları yok etmeye çalışacakları oldukça sürükleyici bir savunma oyunudur.

Her ne kadar oyun ilk başlarda oldukça kolay gibi gelse de bölümler ilerledikçe akın akın üzerinize gelmeye başlayan düşman araçlarına karşı ne yapacağınızı şaşıracaksınız ve kulenizi en iyi şekilde savunmak için sürekli olarak yeni stratejiler geliştirmek zorunda kalacaksınız.

Sahip olduğunuz savunma birimleri ve bu savunma birimlerine yapacağınız geliştirmeler sayesinde düşmanlarınıza karşı avantaj kazanacağınız oyunda yer alan farklı atmosferler, sizi oyuna sürekli olarak daha çok bağlıyor ve kısa sürede oyundan sıkılmanızın önüne geçiyor.

Lazerler, makineli tüfekler, elektrik atan kuleler (tesla towers), gülle atan kuleler ve çok daha fazlası Steampunk Tower üzerinde yer alan ve kullanabileceğiniz silahlar arasında bulunuyor. Her silahın farklı düşman birliklerine karşı daha etkili olduğu düşünüldüğünde, düşmanlarınızı alt etmek için doğru silah kombinasyonlarını kullanmanız gerekiyor.

Son sürat ve aksiyon dolu oynanışıyla sizleri mobil cihazlarınız başına kitleyecek olan oyunu, savunma oyunları oynamaktan keyif alan tüm oyunseverlerin denemesini öneriyorum.

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2014)
 2. Trials Frontier
 3. PES Manager
 4. Aliens Drive Me Crazy
 5. Dark Lands
 6. Dragon Coins
 7. CastleStorm
 8. Metal Slug Defense
 9. Medieval Wars: Strategy & Tactics
 10. Striker Soccer 2
 11. Overkill Mafia
 12. Steampunk Tower
 13. Just Escape
 14. Arcane Battlegrounds

YORUMLAR