Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2015)

Bu ayın belki de en önemli sürprizi mobil oyun dünyasına tekrar onur konuğu olarak dönüş yapan Snake Rewind oldu. Nokia telefonlarının popüler oyunu, eski dönemi anmak isteyenler için makyajlı bir versiyonuyla tekrar karşımıza çıktı.

Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2015)

Ay sonuna yaklaşmamızla birlikte Mayıs ayının faturasını kesecek vakit de gelmiş oldu. Yazın gelmesine ve okulların bitmesine az kala oyunsever gençliğin tansiyonu biraz yükselmiş olabilir. Neyse ki boş zamanlarında bu negatif enerjilerini üstlerinden atmaları için birçok mobil oyun mağazalara ulaştı. Bununla birlikte biz de mutlu mesut bir biçimde dikkat çeken oyunları ön plana alıp bol keseden ihtiyaç duymayacaklarınızı sizin için eledik.

Bu ayın belki de en önemli sürprizi mobil oyun dünyasına tekrar onur konuğu olarak dönüş yapan Snake Rewind oldu. Nokia telefonlarının popüler oyunu, eski dönemi anmak isteyenler için makyajlı bir versiyonuyla tekrar karşımıza çıktı. Bunun haricinde cep telefonlarınız ve tabletleriniz için yeni bir futbol oyunu da geldi. Yaz sezonunda lig maçlarını takip edemeyecek olanlar için bu First Touch Soccer 2015 taze bir soluk getirecektir.

Bu ay sizin için seçtiğimiz oyunları kısa kısa inceleyip sayfalar halinde dizdik ama hızlı yoldan ulaşmayı tercih ediyorsanı indirme linklerini hemen aşağıda bulabilirsiniz:


Oyunlar hakkında biraz daha fikir edinmek istiyorsanız sizi sonraki sayfalara davet edelim.

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2015)
 2. Snake Rewind
 3. Tofu Hunter
 4. Interlocked
 5. Tiny Dangerous Dungeons
 6. High Rise
 7. Nihilumbra
 8. Feed The Bear
 9. Prison Escape Puzzle
 10. Mini Racing Adventures
 11. First Touch Soccer 2015

YORUMLAR