Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)

Akıllı telefonların ve tabletlerin hayatımızda oldukça büyük bir yer kaplamaya başladığı günümüzde, mobil oyun ve mobil oyunculuk terimleri de artık tam anlamıyla hayatımıza yerleşmiş durumda. Öyle ki mobil oyun oynayan oyuncuların sayısı neredeyse konso

Wind-up Knight 2

3 boyutlu etkileyici grafiklere sahip, hızlı, sürükleyici ve heyecan dolu bir ilerleme oyun olan Wind-up Knight 2, sizleri korkusuz bir şövalyenin maceralarına davet ediyor.

Oyunda kontrolünü elinize alacağınız şövalye ile birlikte karşınıza çıkan engelleri atlatmaya ve düşmanları etkisiz hale getirerek yolunuza devam etmeye çalışacaksınız.

Üstünüze düşen kayalardan kalkanınız yardımıyla kurtulacak, kapanları üzerinden atlayacak, dikenli duvarların altından yuvarlanarak geçecek ve düşmanlarınızı kılıç darbelerinizle etkisiz hale getireceksiniz.

Tüm bunların dışında karakterinizi geliştirme seçeneklerinin de sizlere sunulduğu oyunda şövalyenizi çok dah güçlü bir hale getirebilmek tamamen sizin elinizde.

Aksiyonun hiç eksilmediği oyunda ne kadar ilerleyebileceğinizi ve sınırlarınızı ne kadar zorlayabileceğinizi görmeye hazır mısınız?

  1. Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)
  2. Beach God
  3. Soccer Rally 2
  4. Abyss Attack
  5. Smash Bandits
  6. Contra Evolution
  7. Wind-up Knight 2
  8. Iron Force
  9. Nitro Nation

YORUMLAR