Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)

Akıllı telefonların ve tabletlerin hayatımızda oldukça büyük bir yer kaplamaya başladığı günümüzde, mobil oyun ve mobil oyunculuk terimleri de artık tam anlamıyla hayatımıza yerleşmiş durumda. Öyle ki mobil oyun oynayan oyuncuların sayısı neredeyse konso

Iron Force

Son zamanların en ilgi çekici oyunlarından bir tanesi olan World of Tanks'ı adeta Android cihazlarınız üzerine taşıyan Iron Force, oyunseverleri etkileyici bir tank savaş oyununa davet ediyor.

Aksiyon ve heyecan dolu bir savaş oyunu olan Iron Force'da düşmanlarınızla yapacağınız savaşlar sırasında kullabileceğiniz çeşitli tanklar ve tanklarınız için farklı güçlendirme seçenekleri yer almakta.

Iron Force Tanıtım Videosu
MOBİL

Iron Force Tanıtım Videosu

Iron Force, Android ve iOS platformları üzerinde oynayabileceğiniz heyecanlı ve aksiyon dolu bir tank savaşı oyunudur.

Tüm bunların dışında oyun haritalası üzerinde karşılaşacağınız ve toplayabileceğiniz; oyun parası, can paketleri ve değerli taşlar gibi güçlendiriciler de sizleri bekleyen ekstralar arasında.

Kullanabileceğiniz 12 farklı tank modelinin, düşmanlarınızla kapışabileceğiniz 4 savaş alanının ve farklı oyun modlarının sizleri beklediği Iron Force'da 3 kişilik takımlar halinde düşmanlarınızla kozlarınızı paylaşabilirsiniz. Savaşın galibi olmak için stratejinizi belirlemeli ve sahip olduğunuz yetenekleri en iyi şekilde kullanmalısınız.

  1. Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)
  2. Beach God
  3. Soccer Rally 2
  4. Abyss Attack
  5. Smash Bandits
  6. Contra Evolution
  7. Wind-up Knight 2
  8. Iron Force
  9. Nitro Nation

YORUMLAR