Ayın En İyi Android Oyunları (Şubat 2015)

Android kullanıcılarına her ay bayram paketi gibi sunmuş olduğumuz oyunlara tekrar hoşgeldiniz! Şubat ayının en çok dikkat çeken oyunlarını toplamış olduğumuz aylık oyun listemizde uzun zamandır beklenen LIMBO'nun gelmesini müjdelerken elimizden geldiğin

Ayın En İyi Android Oyunları (Şubat 2015)

Android kullanıcılarına her ay bayram paketi gibi sunmuş olduğumuz oyunlara tekrar hoşgeldiniz! Şubat ayının en çok dikkat çeken oyunlarını toplamış olduğumuz aylık oyun listemizde uzun zamandır beklenen LIMBO'nun gelmesini müjdelerken elimizden geldiğince her türe de ayrı bir itina gösterip karışık bir sepet hazırlamayı amaçladık.

Ücretli ve ücretsiz, ayın en iyi oyunlarına rastlayabileceğiniz bu başlıkta yine elinizdeki Android cihazını bir oyun makinesine çevirmeniz mümkün olacak. Platform, strateji, bulmaca ve rol yapma oyunları bu kez ön plana çıkan türler oldu. Yazılı anlatımın oyun meraklılarına yeterli olmayacağını düşünerek neredeyse her oyunun resmi video görüntülerine de yer verdik. Bu kurala istisna olan oyun ise ne yazık ki TRANSFORMERS: Battle Tactics oldu, ancak oyunun yakalamış olduğu başarıya bakılacak olursa, bu listede yer alması bir olmazsa olmazdı. Dilerseniz sizi çok bekletmeyelim. Birbirinden güzel Android oyunları aşağıda yer alan bağlantılarda birer birer göz atmanız için sizi bekliyor. İyi oyunlar! 

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Şubat 2015)
 2. LIMBO
 3. 1942 Pacific Front
 4. Staying Together
 5. ONE PIECE TREASURE CRUISE
 6. Trouble With Robots
 7. AdVenture Capitalist
 8. Grey Cubes
 9. TRANSFORMERS: Battle Tactics
 10. TINT
 11. Evoland

YORUMLAR