Ayın En İyi Android Oyunları (Temmuz 2014)

Android kullanan oyunseverlere selam olsun. Temmuz ayını geride bıraktık, ancak bu ay yine her ay olduğu gibi, mobil oyun meraklılarında birbirinden eğlenceli oyunlar sundu. Ay sonuna kadar yoğun bir tempodan ötürü mobil cihazlarına vakit ayıramayanları d

18-24 Temmuz

Dead Trigger 2

Aslında yeni bir oyun olmamasına karşın gelen son güncellemeler ile yeni bir oyun keyfi sunan Dead Trigger 2, shooter türündeki oyunlar arasında grafikleriyle uzun zamandır sıyrılıyordu. Petrol kuyuları, yeni silahlar ve harita modlarının Dead Trigger 2'ye kazandırdıklarına Emircan ve Can Erdil aşağıdaki videoda kendi gözleriyle baktılar.

Zombie felaketine maruz kalmış insanlığı kurtaracak cabbar bir kahramana ihtiyaç duyulduğu zamanlarda sahalara yine siz çıkıyorsunuz ve elinizdeki silahla patronun kim olduğunu gösteriyorsunuz. Tabii her şey anlatıldığı gibi basit değil. Oyunda terlediğiniz anlar olacak ama eğlence her daim garanti.

Anti Runner

Sonsuz koşu oyunlarına artık dur demenin vakti geldi, diye düşünenlere şifa niyetine bir oyun çıktı. Büyük bir tepkinin ürünü olan bu oyun son derece orjinal bir deneyim sunmaktan da geri kalmıyor. Sonsuz koşu oyunlarından intikam almanın en güzel yolu olan Anti Runner'da amacınız, ekranı sarmalamış ve zindanda anlamsız bir maraton koşusuna tutulmuş insanları birer birer öldürmek. Bunun için yerlere tuzak ve engebeler ekliyorsunuz. Kötü adamın rolünü üstlendiğiniz bir oyun olarak eğlenmek ayrı bir güzel.

Temmuz'un üçüncü haftasında dikkatimizi çeken diğer oyunlar için "Ne İndirsem? Mobil Oyunlar" programını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

  1. Ayın En İyi Android Oyunları (Temmuz 2014)
  2. 2-10 Temmuz
  3. 11-17 Temmuz
  4. 18-24 Temmuz
  5. 25-31 Temmuz

YORUMLAR