CES 2013 Tüketici Elektroniği Fuarı

ABD'nin Las Vegas kentinde düzenlenen CES 2013 yani Tüketici Elektroniği Fuarı'ndan tüm haberlerin derlemesini bu blog yazımızda bulabilirsiniz.

CES 2013 Tüketici Elektroniği Fuarı

Bu yıl 8-11 Ocak 2013 tarihleri arasında ABD’nin Las Vegas kentinde düzenlenen ve yıllardır süregelen CES yani Tüketici Elektroniği Fuarı’nın 2013’teki hali CES 2013 teknolojiye meraklı herkes tarafından büyük bir merakla takip ediliyor ve bütün teknoloji devlerinin fuara katılım göstererek en son ürünlerini birer gövde gösterisi halinde medyaya ve kullanıcılara tanıtmaları çok büyük bir heyecan oluşturuyor.

CES 2013 süresince açıklananları ve fuarla ilgili herşeyi, teknoloji, bilişim, donanım, yazılım şirketlerinin en son ürünlerini bu blog yazımızı takip ederek anlık olarak öğrenebileceksiniz. CES 2013’ten bilgiler ve haberler geldikçe aşağıdaki içerik bölümümüz güncellenecek ve en son haberler en üstlerde yer alacak. Dilerseniz elde edilen en son bilgilere göz atmaya başlayabilirsiniz.

CES 2013 Gündemi - 3. Gün

CES 2013 Fuar Kızları

Smart TV SDK 4.0, Linux ve Mac İşletim Sistemlerini Destekliyor

Samsung akıllı televizyonları yani Smart TV'leri için uygulama geliştirmek isteyenler için Smart TV SDK'yı yayınladı ve SDK'nın Windows, Linux ve Mac sistemlerde çalıştırılabilmesinin önünü açtı. Böylece geliştiricilere daha yüksek özgürlük sunan bir geliştirme ortamı sunulmuş oldu.

Luminae Cam Klavye: Hayalden Gerçeğe

Luminae klavyeler CES 2013'ün dikkat çekici ürünleri arasında yer aldılar. Cam ve kızılötesi teknolojilerinden faydalanan ürünler hem şık hem de işlevsel bir aksesuar deneyimi sunarak PC kullanımını çok daha zevkli hale getiriyor.

Microsoft'un Yeni Oyun Teknolojisi: IllumiRoom

IllumiRoom teknolojisini yaratan Microsoft böylece oyunlardaki gerçekçiliği bir adım daha öteye taşıyarak oyunlardaki tüm efektleri sadece ekranda değil odanızın bizzat içerisinde görmenizi sağlayarak derinleştirilmiş bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

Samsung Exynos 5 İşlemcisini Tanıttı

Samsung'un yeni Exynos 5 işlemci serisi tam 8 çekirdekten oluşuyor ve sahip olduğu big.LITTLE teknolojisi sayesinde performans ve enerji tüketiminde ideal bir yapıya bürünüyor.

İşte Samsung'un Esnek Ekran Teknolojisi

Samsung'un esnek ekran teknolojisi sayesinde mobil cihazların kullanılabilir alanları daha da artacak ve Youm adı verilen bu teknolojinin gelecek yıllarda sektöre de yön vermesi bekleniyor.

  1. CES 2013 Tüketici Elektroniği Fuarı
  2. CES 2013 İkinci Gün Haberleri
  3. CES 2013 Birinci Gün Haberleri

YORUMLAR