En İyi Amazon Prime Video Dizileri ve Filmleri - 2021

Bu yazımızda 2021 yılında izleyebileceğiniz en iyi Amazon Prime Video dizileri ve filmleri ile karşınızdayız. İşte sizler için hazırladığımız o liste!

En İyi Amazon Prime Video Dizileri ve Filmleri - 2020

Geçtiğimiz günlerde ülkemizde faaliyete başlayan Amazon Prime oldukça uygun fiyatlı bir seçenek olarak dikkatleri çekiyor. Sunduğu bağımsız fırsatlar ile tüketicilere çeşitli avantajlar sunan bu hizmetin heyecan verici noktalarından birisi de Amazon Prime Video olarak öne çıkıyor. Peki 2021 yılında izleyebileceğiniz en iyi Amazon Prime Video dizileri ve filmleri neler?

Amazon Prime vs Netflix: Hangisi Daha İyi?
YAZILIM

Amazon Prime vs Netflix: Hangisi Daha İyi?

Uzun bir süredir ülkemizde hizmet gösteren Netflix şu sıralar yeni ve oldukça güçlü bir rakip ile karşı karşıya: Amazon Prime.

Türkiye'de 7,90 TL fiyat etiketi ile kullanıcılara sunulan bu servis hem alışverişlerinizde hem de güzel bir vakit geçirmek adına dizi ve film izlemek istediğinizde yardımınıza koşuyor.

En İyi Amazon Prime Video Dizileri ve Filmleri - 2020 -2

En İyi Amazon Prime Video Dizileri ve Filmleri Listesi!

İşte Amazon Prime Video'da yer alan en iyi diziler ve filmler!

1- Tom Clancy's Jack Ryan

CIA analisti Jack Ryan ve yeni patronu James Greer, takip ettikleri bir dizi şüpheli parasal hareket sonucunda kendilerini ABD ve müttefiklerine karşı dev bir saldırı planlayan bir terörist liderine karşı, Avrupa ve Orta Doğu'daki ölümcül bir kedi fare oyununun ortasında bulur.

Hemen izlemek için buraya tıklayın.

2- The Boys

The Boys ünlüler kadar popüler, politikacılar kadar etkili ve tanrılar kadar saygı gören süper kahramanlar süper güçlerini kötüye kullandığında ne olduğunu alaya alıyor. Boys, haşmetli Vought'un desteği ile 'yediler' hakkındaki gerçeği açığa çıkarmak üzere bir kahramanlık macerasına atılıyor.

Hemen izlemek için buraya tıklayın.

3- The Office

The Office'in ilk sezonunda Dunder Mifflin'in bölge yöneticisi olan Michael Scott, büro ekibi ve çalışanlarını münasebetsiz davranış, iyi niyetli fakat saptırılmış yorumlar ve sayısız kötü yönetim teknikleri arasında bir gezintiye götürür.

Hemen izlemek için buraya tıklayın.

4- In Time

Zamanın para ile yer değiştirip tek değer haline geldiği bir dünyada sonsuza kadar yaşayabilir ya da bunu denerken ölebilirsiniz. Justin Timberlake ve Amanda Seyfried'in başrolü paylaştıkları aksiyon yüklü bu zaman yarışında haksız yere cinayetle suçlanan bir adam, çürümüş bir sistemi tek başına çökertmeye çalışıyor.

Hemen izlemek için buraya tıklayın.

5- The Man In The High Castle

Philip K. Dick'in ödüllü romanından uyarlanan ve yürütücü yapımcılığını Ridley Scott ve Frank Spotnitz'in üstlendiği The Man In The High Castle, Müttefik Devletler'in 2. Dünya Savaşı'nı kaybettiği ve Japonya ile Almanya'nın Birleşik Devletler'i yönettiği bir dünyayı inceliyor.

Hemen izlemek için buraya tıklayın.

6- Mr. Robot

Mr. Robot gündüzleri siber güvenlik mühendisi olarak çalışan ve geceleri ise yasadışlı bilgisayar korsanlığı yapan genç bir programcı olan Elliot'un hikayesini konu edinen bir tekno gerilim olarak öne çıkıyor. 

Hemen izlemek için buraya tıklayın.

7- The Expanse

Siyasi eylemciye dönüşen zengin kızı Julie Mao'nun kaybolması, Ceres'li dedektif Joe Miller'ın kazara gemi kaptanı olan James Holden'ın ve BM politikacısı Chrisjen Avasarala'nın hayatlarını birbirine bağlar.

Hemen izlemek için buraya tıklayın.

8- Carnival Row

Karnaval Sokağı'nda bir seri katil olmasına ve hükümetin alt sınıf vatandaşlarının ölmesini göz ardı etmesine rağmen birçok savaş görmüş olan dedektif Rycroft Philostrate, bu cinayetleri durdurmaya ve kırılgan olan barışı korumaya istekli olan tek kişidir.

Hemen izlemek için buraya tıklayın.

9- Tales From The Loop

Simon Stalenhag'ın harikulade tablolarından esinlenen Tales From The Loop, evrenin gizemlerini çözmek ve keşfetmek için yapılmış bir makine olan Döngü'nün üstünde yaşayan insanların akılalmaz maceralarını araştırmakta, daah önce bilim kurguya atfedilen şeyleri olanaklı kılmaktadır.

Hemen izlemek için buraya tıklayın.

10- 7500

Berlin'den Paris'e uçan bir uçağı teröristler ele geçirmeye çalışınca tatlı dilli, genç Amerikan yardımcı pilot, uçağı kaçıranlardan biriyle sürpriz bir bağ kurarken yolcuların ve mürettebatın hayatını kurtarmak için mücadele verir.

Hemen izlemek için buraya tıklayın.

Peki siz hazırladığımız bu liste hakkında ne düşünüyorsunuz? Konu hakkındaki görüşlerinizi hemen aşağıda yer alan yorumlar sekmesinden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

YORUMLAR