Instagram Alternatifi Fotoğraf Uygulamaları

Instagram hesabınızı kapatmaya karar verdiyseniz önce fotoğraflarınızı yedekleyin daha sonra alternatif fotoğraf uygulamalarından birini seçin.

Instagram Alternatifi Fotoğraf Uygulamaları

Eğer bir Instagram kullanıcısıysanız ve satış haberi sizi memnun etmediyse profilinizi kapatmaktan başka çareniz yok. Instagram, profillerini iptal etmek isteyen kullanıcıların tüm bilgilerini siliyor ve kullanıcılara fotoğrafları yedekleme şansı tanımıyor. Ama fotoğraflarınızı bilgisayarınıza indirmenin bir yolu var. Ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz Instaport servisi fotoğraflarınızı ZIP formatında bilgisayara indirmenizi veya başka bir profile taşımanızı sağlıyor. Tek yapmanız gereken aşağıda gördüğünüz linkten servise gitmek ve Instagram bilgilerinizle giriş yaparak yedekleme işlemini başlatmak. Instaport ile işiniz bittikten sonra Instagram profilinizi gönül rahatlığıyla silebilirsiniz.


Artık bir Instagram profiliniz yok ama eksikliğini hissetmeye başladıysanız, uygulamanın benzerlerine göz atma zamanı gelmiş demektir. Instagram popüler olduktan sonra sayıları giderek artan fotoğraf paylaşım uygulamaları arasında güçlü özellikleriyle öne çıkanları aşağıda listeledik. Listelenen uygulamaların tamamında hazır efektlerle fotoğrafları düzenleme ve diğer kullanıcılarla paylaşma seçenekleri bulunuyor. Uygulama sayfalarına giderek detaylı bilgi alabilir ve ekran görüntülerine göz atabilirsiniz.

YORUMLAR