İnternetten Taksitli Kasko Nasıl Alınır?

Eğer aracınızı çeşitli risklere karşı korumaya almak istiyorsanız kasko sigortası yaptırmayı düşünebilirsiniz. Peki internetten taksitli kasko nasıl alınır?

İnternetten Taksitli Kasko Nasıl Alınır?

Günümüzde otomobil fiyatları oldukça yüksek seviyelerde geziniyor ve bu nedenle aracınıza iyi bakmanızda fayda var. Öte taraftan bazı durumların önüne geçebilmek mümkün değil ve tam da bu noktada kasko sigortası devreye giriyor. Eğer kasko fiyatları gözünüzü korkutuyorsa internetten taksitli kasko almayı düşünebilirsiniz. İşte konu hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar!

İnternetten Taksitli Kasko Nasıl Alınır ve Kaç Taksit Yapılabilir?

Pek çok araç sahibi kasko sigortası ödemelerini taksitle yapabileceğini bilmiyor olsa da bu şekilde bir imkanınız bulunuyor. İnternetin gündelik yaşantımızın ayrılmaz parçası haline gelmesi ile birlikte artık pek çok işlemi internet üzerinden yapabilmek mümkün hale geldi. Nitekim artık internet üzerinden kasko alabilir, üstelik bunu taksitli bir şekilde yapabilirsiniz.

Kasko Sigortasında 12 Taksit Fırsatı 2

Aracınızın kasko ücretinin ne kadar tutacağını merak ediyorsanız bunu tek tuş ile öğrenmeniz mümkün. Generali.com.tr'deki kasko sayfasında bulunan 'Fiyat Öğren' butonuna tıkladığınızda, karşınıza gelen ekrana plaka bilgilerinizi girebilir, fiyatlar ve ödeme imkanları konusunda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bu sayede 12 taksit ile kasko sigortası yaptırabilir, aracınızı beklenmedik risklere karşı güvence altına alabilirsiniz. Özellikle bütçe sıkıntılarının yaşanabildiği bu tip günlerde taksitli ödemelerin önemli bir kolaylık sağlayabileceğini söyleyebiliriz. Ayrıca poliçeyi ek teminatlar doğrultusunda donatma imkanınız da bulunuyor.

Bildiğiniz üzere kasko sigortalarında hasarsızlık indirimi oldukça büyük bir önem taşıyor ve hasarsızlık indirimi ne kadar yüksek olursa araç sahipleri o kadar avantajlı oluyor. Bu noktada Generali Sigorta tarafından sunulan yüzde 70 gibi oranlardaki hasarsızlık indirimi öne çıkan avantajlardan bir diğeri.

Eğer aklınızda bazı sorular varsa detaylı bilgilere ulaşmak için kapsamlı araştırmalara yapmanıza gerek yok. Generali.com.tr adresi üzerinden ulaşabileceğiniz kasko sayfasında merak ettiğiniz tüm konularla ilgili bilgilere ulaşabilir, yalnızca hasarsızlık indirim oranı değil aynı zamanda fiyatlar ve ödeme imkanları konusunda da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Üstelik kasko sigortası yaptırmak için eskisi gibi saatler boyu beklemenize de gerek yok. Sadece üç dakika gibi kısa bir süre içerisinde kasko sigortası poliçesinin hazırlanması mümkün. Çeşitli risklere karşı aracınızı teminat altına almak için kasko sigortası edinmeyi düşünüyorsanız düşük fiyat avantajını kaçırmayın. Hangi ayrıcalıklar eşliğinde sigorta yaptırabileceğinizi öğrenmek için internet sitesine göz atmanız yeterli.

YORUMLAR