iPhone 7'de Olmasını En Çok İstediğiniz Özellik Hangisi?

iPhone 7'de Olmasını En Çok İstediğiniz Özellik Hangisi?

iPhone 6s ve 6s Plus'ın özelliklerini gördük. Bundan sonra bir sene dişimizi sıkarak sadece dedikodular doğrultusunda şekillenecek beklentilerimizle iPhone 7'yi bekleyeceğiz. Zamanı geldiğinde iPhone 7 almak için nasıl özellikler tercih edeceğiz? Şimdiye kadar çıkan dedikodulara göre iPhone 7'de bulunması muhtemel özellikler belli. Peki, bize uyacak mı?

İnternete düşen dedikodulara göre iPhone 6s almayıp iPhone 7 almak isteyenlerin sayısı azımsanmayacak kadar fazla. Bu seçici çoğunluk iPhone 7'nin özelliklerinin 6s serisinden elbette daha üstün olmasını bekliyor, umut ediyor. Beklentiler ise şöyle sıralanıyorlar.

  • Daha çok depolama daha çok RAM: Standart 32GB üstü depolama alanı ve 3GB'dan az olmayan RAM'i olsun diyenler iPhone 7 bekleyenlerin yüzde 70'ini oluşturuyor.
  • LTE bağlantı yongası Intel'in olsun: A9 yongasıyla beraber 6s serisinden kullanılan 7360 LTE yongasından biraz daha fazlasını bekleyenler de az değil.
  • AMOLED ekran olsun: QHD 2560x1440 çözünürlük bekleyenler illaki AMOLED ekran istiyor. Bu insanlar 5 inçten büyük ekran da talep ediyorlar.
  • İnce olsun: iPhone 7'nin en ince iPhone olmasını tercih edenlerin sayısı da oldukça fazla.
  • Su geçirmez olsun: iPhone 7'lerin su geçirmez olabilme ihtimali oldukça yüksek. iPhone 6s'lerin biraz suya dayanıklı olmaları yüzünden bu talep gündeme oturmuş durumda.
  • Home tuşu olmasın: iPhone 7'nin daha radikal bir tasarıma sahip olmasını isteyenler "home" tuşunun kaldırılarak modern bir tasarıma sahip olabileceğini düşünüyorlar.

Peki, sizin hayalinizdeki iPhone 7'nin en önemli özelliği ne olmalı?

Hasan Kaymak'tan EtkileyiciiPhone 7 Konsept Video

İşte iPhone 7'nin Kamera Özellikleri

iPhone 7 Konsept Görüntülerinde iPhone 4 ve 6 Esintileri

YORUMLAR