LG G Flex 2 ve LG G3 Karşılaştırması

LG'nin kıvrımlı yeni cihazı G Flex 2 ve 2014 yılının amiral gemisi modellerini karşılaştırdığımız bu incelemede LG G3, geçtiğimiz yılın en çok dikkat çeken Android cihazlarından biri olarak kullanıcılar arasında itibarlı bir konuma yükseldi.

LG G Flex 2 ve LG G3 Karşılaştırması

LG'nin kıvrımlı yeni cihazı G Flex 2 ve 2014 yılının amiral gemisi modellerini karşılaştırdığımız bu incelemede LG G3, geçtiğimiz yılın en çok dikkat çeken Android cihazlarından biri olarak kullanıcılar arasında itibarlı bir konuma yükseldi. Quad HD çözünürlükle 5.5 inç ekrana sahip G3, alışılagelmişin dışında ergonomik bir tasarıma sahip. Aradan nederedeyse bir yıl geçmiş olmasına rağmen, bu cihaz cazibesinden bir şey yitirmedi diyebiliriz.

Yine de LG G3'e rakip olabilecek başka cihazlar var. Bunların arasından ise yine aynı üreticiden gelen başka bir model olan LG G Flex 2'yi seçtik. G Flex 2, geçtiğimiz yılın en iyi LG cihazını tahtından indirmeye aday gösterilmiyor, ancak tüketicinin bütçesini baz alacak olursak satın alma kararını vermeden önce makul seçeneklerden her biri bir diğerinin rakibi olabilir. Özellikle LG almak isteyenler için bir rekabet durumu kaçınılmaz olarak var. Birbirinden farklı özellikleri ve öne çıkan farklı unsurları olan bu iki cihazı kıyaslarken anlatılması gereken her şeyi anlatmaya özen gösterdik. Sonraki sayfalarda incelemimizi ana başlıklar halinde takip etmeniz mümkün.

  1. LG G Flex 2 ve LG G3 Karşılaştırması
  2. Donanım ve Özellikler
  3. Ekran Kalitesi
  4. Yazılım ve Performans
  5. Kamera
  6. Batarya Ömrü
  7. Son Sözler

YORUMLAR