Logitech G27 Direksiyon Seti İncelemesi

Logitech'in yüksek performans vadeden direksiyon seti G27'yi inceledik.

Logitech G27 Direksiyon Seti İncelemesi

Tüm yarış oyunu severlerin gönlünde bir direksiyon seti yatar. Çıkmasını heyecanla beklediğimiz yarış oyunlarını bir direksiyon setiyle oynamak, sanırım oyuncu olarak en keyif aldığımız aktivitelerden biridir.

Yalnız her direksiyon seti, aynı keyfi veremez. Hatta aynı keyfi veremediği gibi sizi sinir krizine de sokabilir. Kalitesiz bir ekipman; yarış oyunlarında hayati bir önem taşıyan tepkime süresi, hassasiyet gibi temel konularda bile çuvallayarak hem paranızı hem de zamanınızı çöpe atabilir. Tabii bir direksiyon setini düşününce sadece temel özellikleri iyi yapmasını beklemeyiz. Bunun yanında güç geribildirim, titreşim, malzeme ağırlığı gibi fazladan özellikleri de bünyesinde  barındırmasını isteriz. İşte Logitech’te tam bu noktada G serisiyle devreye giriyor.

Logitech'in Üst Seviye Direksiyon Seti G27'yi İnceledik
Tamindir TV

Logitech'in Üst Seviye Direksiyon Seti G27'yi İnceledik

Logitech'in ürün gamındaki en iyi direksiyonu olan Logitech G27'yi inceledik. Bu ürünü çoğu zaman Gran Turismo standlarında görüyoruz.

Gerçeğe Bir Adım Daha Yaklaşın

Bugün bu yazıda toplanma amacımız, yarış oyunu tutkunları için en gerçekçi performansı sağlayacak modeller üreten Logitech’in G27 ürününü incelemek. Ve hemen yazının başında söyleyeyim. Eğer bu yukarıda saydığım özellikleri barındıran bir ürün arayışınız varsa hiç yazının sonuna kadar gitmeyin, aradığınız ürün Logitech G27’dir.

Eğer ürün arayışınız var ve yazıyı okumaya hala devam ediyorsanız kafanızda soru işaretleri var demektir. Gelin o zaman, neden G27’nin en iyisi olduğunu anlamak için biraz daha yakından bakalım.

  1. Logitech G27 Direksiyon Seti İncelemesi
  2. Kutu İçeriği
  3. Direksiyon
  4. Vites Kolu
  5. Pedal Seti ve Sonuç

YORUMLAR