Ramazan Ayına Özel Mobil Uygulamalar

Mübarek Ramazan ayının gelmesiyle birlikte İslamiyet’in buyurduğu ibadetlerden biri olan oruç tutma dönemi de başlamış oldu. Tamindir olarak bu kutsal dönemde ibadetinizi en iyi şekilde yerine getirmeniz mobil uygulama ağırlık bir içerik paketi hazırladı

Ramazan Ayına Özel Mobil Uygulamalar


Mübarek Ramazan ayının gelmesiyle birlikte İslamiyet’in buyurduğu ibadetlerden biri olan oruç tutma dönemi de başlamış oldu. Tamindir olarak bu kutsal dönemde ibadetinizi en iyi şekilde yerine getirmeniz mobil uygulama ağırlık bir içerik paketi hazırladık.

Ramazan ayının en önemli konusu zamandır. Sahur ve iftar saatleri, Ramazan boyunca ulaşılmak istenen en önemli zaman bilgileri arasında yer alır. Daha çok imsakiye kullanılarak elde edilen bu bilgileri aşağıdaki uygulamalarla mobil cihazınıza taşıyabilirsiniz.

İmsakiye temelli uygulamaların yanı sıra Ramazan ve oruç çerçevesinde aklınıza gelebilecek tüm soruların cevaplarını bulabileceğiniz uygulamalar da mevcut. Neler orucu bozar, neler orucu bozmaz, oruç tutarken dikkat edilmesi gerekenler, öğünlerde nasıl yemek yemeli, oruç ibadetinin İslamiyetteki yeri gibi popüler konular başta olmak üzere aklınıza gelebilecek onlarca soruya aşağıdaki uygulamalar aracılığıyla cevap alabilirsiniz.

Diğer yandan kullandığınız mobil cihaz üzerinden İslamiyet'i ve Ramazan'ı doya doya yaşamak istiyor ve cihazınızı her görüşünüzde İslam dinine has bir duvar kağıdı ile karşılaşmak istiyorsanız aşağıdaki uygulamaları indirebilirsiniz.

Ramazan ve oruçla ilgili bilgilerinizi sınayarak keyifli vakitler geçirmek ve/veya Ramazan davulu çalma eğlencesini mobil cihazınızda yaşamak için aşağıdaki uygulamalar tam size göre olabilir.

YORUMLAR