Samsung Galaxy Note Edge İncelemesi

Samsung, mobil cihazlara vermiş olduğu ağırlığıyla birlikte Nokia'yı senelerdir oturduğu liderlik koltuğundan alan şirket olarak biliniyor. Android cihazların başını çeken üretici pozisyonundaki şirketin bilinen bir başka yönü de her sene deneysel olan y

Samsung Galaxy Note Edge İncelemesi

Samsung, mobil cihazlara vermiş olduğu ağırlığıyla birlikte Nokia'yı senelerdir oturduğu liderlik koltuğundan alan şirket olarak biliniyor. Android cihazların başını çeken üretici pozisyonundaki şirketin bilinen bir başka yönü de her sene deneysel olan yeni bir modeli de piyasa prestij amaçlı sunması. Geçtiğimiz yıl çıkan ve sadece Kuzey Kore pazarını hedefleyen Galaxy Curve anıları hala tazeyken Gear Fit ve Gear S ile giyilebilir teknolojiyi popüler hale sokan Samsung, bu kez daha da iddialı bir çıkış yapıyor. Galaxy Note 4 ile benzer kalitelere sahip bir telefona sağ kenarı kıvrımli bir ekran çıkartarak Galaxy Note Edge ismini koyan Koreli teknoloji devi, kullanım alışkanlıklarını değiştirecek yenilikler peşinde.

Dokunmatik ekranlara yepyeni bir anlam katan Edge ekranı, fuarda sergi amaçlı birçok konsept tasarımla tüketici modelleri arasında köprü olabilecek bir tasarıma sahip. Normalde fiziksel butonlara rastladığımız bir alanı dijital ve kişiselleştirilebilir bir konuma yerleştiren Samsung, ekranın sağ kenarına işletim sistemi ile etkileşim yaratan destek bir ünite olarak etkin bir rol vermeyi amaçlıyor.

Teknik anlamda Galaxy Note 4 ile neredeyse aynı olan özellikler son derece dikkat çekici. Samsung, yapmış olduğu çalışmada iddialı olduğunu göstermeye çalışıyor ve yeni ürünü Galaxy Note Edge'i orta sınıf özelliklerle değil, ellerindeki en güçlü donanımlarla bir araya getirerek ne kadar hırslı olduğunu belli etmeye çalışıyor. Dilerseniz bundan sonraki sayfalarda yer alacak olan başlıklara göre cihazı baştan aşağıya birlikte inceleyelim.

  1. Samsung Galaxy Note Edge İncelemesi
  2. İlk İzlenim
  3. Edge Ekranı Hakkında Bilmeniz Gerekenler
  4. Samsung Galaxy Note Edge Kamera Performansı
  5. Samsung Galaxy Note Edge Teknik Özellikler
  6. Samsung Galaxy Note Edge Batarya Ömrü
  7. Samsung Galaxy Note Edge - Galaxy Note 4 Karşılaştırması
  8. Samsung Galaxy Note Edge - iPhone 6 Plus Karşılaştırması
  9. Son Sözler

YORUMLAR