Samsung Galaxy Note Edge İncelemesi

Samsung, mobil cihazlara vermiş olduğu ağırlığıyla birlikte Nokia'yı senelerdir oturduğu liderlik koltuğundan alan şirket olarak biliniyor. Android cihazların başını çeken üretici pozisyonundaki şirketin bilinen bir başka yönü de her sene deneysel olan y

Son Sözler

Tüm özellikleri yakın mercekte inceleyince 150 dolar daha hesaplı bir fiyata sunulmuş olan Samsung Galaxy Note 4 yılın en başarılı telefonu olarak göz kamaştırıyor. iPhone 6 Plus'ın bu seneki Apple lansmanıyla birlikte istenen yeniliği verememesi ve bekleyenler üzerinde yarattığı hayal kırıklığı da hesaba katılınca Galaxy Note Edge, bütçesine çok düşkün olmayanlar için egzotik bir tercih olabilir. 749 - 840 dolar arası değişen satış fıyatlarıyla Türkiye'ye gelmeden önce endişe uyandıran Galaxy Note Edge, belli ki daha çok business class ve prestij amaçlı kullanıma hitap eden bir cihaz olacak.

Samsung Galaxy Note Edge'in iyi tarafı, her cihazdan farklı bir tasarıma ve kullanıma sahip olması. Asimetrik tasarım her kullanıcın işi olmasa da sevenlerine özel bir kullanım deneyimi katacağı aşikar. Endüstriyel bakımdan da başarılı bir çizgi yakalayan Samsung'un bu yenilikçi çalışmaları bundan sonraki mobil cihazlara da ilham kaynağı olacaktır.

Göz önünde olan en çarpıcı olumsuzluk ise inanılmaz yüksek olan satış fiyatı. Yeni bir kullanım alışkanlığı edinmek isteyen teknoloji tutkunları için bu cihaza sahip olmanın bedeli çok yüksek. Üstelik Edge ekranı haricinde tüm kulvarlarda Galaxy Note 4 ile aynı düzlemde olan Galaxy Note Edge, Samsung'tan en iyisini isteyenlerin tek ulaşabileceği kaynak değil.

Genel anlamda göz alıcı olan ve ilham veren bir tasarıma sahip olan Samsung Galaxy Note Edge, estetik ve yenilikçiliği harmanlamayı başarıyor ama bu ayrıcalığa sahip olabilmek için bütçenize yara açabilecek bir satış fiyatı söz konusu.

  1. Samsung Galaxy Note Edge İncelemesi
  2. İlk İzlenim
  3. Edge Ekranı Hakkında Bilmeniz Gerekenler
  4. Samsung Galaxy Note Edge Kamera Performansı
  5. Samsung Galaxy Note Edge Teknik Özellikler
  6. Samsung Galaxy Note Edge Batarya Ömrü
  7. Samsung Galaxy Note Edge - Galaxy Note 4 Karşılaştırması
  8. Samsung Galaxy Note Edge - iPhone 6 Plus Karşılaştırması
  9. Son Sözler

YORUMLAR