Tamindir ile Asphalt 8: Airborne ve GT Racing 2 Oyun İçi Kredi Çekilişi Sonuçları Açıklandı

Tamindir ve Gameloft sizler için bir araya geldi ve sevdiğiniz araba yarış oyunlarına can suyu vermeye karar verdi. Araba yarışı sevenlerin aralarında bitmeyen tartışmalarında gerçekçilik mi yoksa aksiyon mu konusu tartışıladursun, her iki tarz için en iy

Tamindir ile Asphalt 8: Airborne ve GT Racing 2 Oyun İçi Kredi Çekilişi Sonuçları Açıklandı

Tamindir ve Gameloft sizler için bir araya geldi ve sevdiğiniz araba yarış oyunlarına can suyu vermeye karar verdi. Araba yarışı sevenlerin aralarında bitmeyen tartışmalarında gerçekçilik mi yoksa aksiyon mu konusu tartışıladursun, her iki tarz için en iyi mobil oyun kalitesini getiren Asphalt 8: Airborne ve GT Racing 2, bu oyunları tutku ile oynayanlara müthiş bir fırsat sunuyor. Çekiliş kampanyamızın detaylarını anlatmadan önce bu oyunları bilmeyenler için 10'uncu yılına basan Asphalt serisiyle birlikte GT Racing 2'nin de kısa bir tanıtımını yapamız gerektiğini düşünüyoruz. Aramızda mobil cihazına bu oyunları indirmemiş olanlar varsa ücretsiz bağlantılara her oyunun altında yer alan butonlardan ulaşabilirsiniz. Platforma göre ayrılan bu butonlarda Android, iOS ve Windows Phone versiyonları sizleri bekliyor.

Asphalt 8: Airborne

Gameloft, bizi hemen hemen her sene çıkan bir Asphalt oyunuyla şaşırtmayı başarıyor. Mobil oyun dünyasının grafik kalitesini her oyunuyla yükselten ve örnek olarak gösterilen serinin son çıkan oyunu Asphalt 8: Airborne bugün PC oyuncularının alışık olduğu kaliteyi avuçlarınızın içine sığdırmayı başarıyor. Mobil oyun dünyasında her daim zirveye oynayan bu seri, harikulade arcade yarış stiliyle gün geçtikçe daha da fazla ilgi toplamayı başarıyor. Agresif arabalar ve olağanüstü parkurlardan hoşlanıyorsanız Asphalt 8: Airborne sizin için en ideal tercihlerin arasına giriyor.

Oyunun sunduğu aksiyon dolu fizik motoru, lisanslı arabalar, çevrimiçi oyun imkanı başarılı bir sunumla kullanıcılara aktarılırken bile sunumu çok önemsemeden kendinizi oyunun heyecanınıza kaptırmanız mümkün.

GT Racing 2

Gameloft'un araba yarışı dünyasına katmış olduğu bir başka zenginlik de simülasyon yanı ağır basan ve daha gerçekçi bir kontrol hissiyatı yaratan GT Racing 2. Grand Prix tarzı yarış pistleri, gerçeğe daha yakın fiziksel dinamıikler, farklı hava şartları ve sürücü gözünden oynanan kamerasıyla bize PC'de bir dönem yaygın olan bir araba yarışı stilini hatırlatıyor. 30 farklı üreticiden yeni ve klasik arabalar sunan GT Racing 2 hem tek oyunculu moduyla hem de çevrimiçi yarışlarıyla büyük beğeni toplayan bir oyun.

Basit arabalarla başladığınız oyunda para kazandıkça yeni modellere kavuştuğunuz gibi Nissan, Audi, Ferrari, Mitsubishi ve daha fazlasının olduğu arabalar içerisinden kendinize en uygun arabayı olabildiğince gerçekçi olarak kullanma fırsatınız var.

Tamindir ve Gameloft Çekiliş Kampanyası Sonuçları

Random.org sayesinde yapmış olduğumuz çekilişte Asphalt serisinin 10'ncu yaşına ulaştığını belirten kullanıcıları aday seçerek oluşturduğumuz listede sonuçlar aşağıdaki gibidir.

Buna göre listede yer alan ilk 10 kişi (5 adet Asphalt 8: Airborne & 5 Adet GT Racing) asil adaylar olarak 500.000 kredi kazanırlarken kendilerine 1 hafta içerisinde ulaşılamaması durumunda 11 ile 20 arasında yer alan yedek adaylara sırasıyla ulaşılacaktır. Çekilişe katılan herkese teşekkür ediyoruz ve kazananlara keyifli oyunlar diliyoruz.

Hemen aşağıda yer alan butonlardan Facebook, Twitter ve Google+ hesaplarımıza ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR