18,000 Dolarlık iPad Pro Modeli Satışta

18,000 Dolarlık iPad Pro Modeli Satışta

Apple, çıkardığı ürünlerde kullandığı renklere ekseriyetle dikkat ediyor. Uzun süredir belli başlı renkleri kullanan şirket, her çıkardığı üründe bu renkleri de korumaya devam ediyor. Ancak bir yardım kampanyası için hiç görmediğimiz bir renkle karşımıza çıkıyor.

Farklı renkte bir iPad Pro almak isteyenler için parlak sarı rengi ortaya atıldı. Ancak parlak sarı rengindeki 12,9-inch iPad Pro'yu satın almanız için 18.000 dolar yani yaklaşık 51.000 lira vermeniz gerekiyor. Sadece bir tane üretilecek olan bu model, Londra'da Tasarım Müzesi için düzenlenecek bir açık arttırmada görücüye çıkacak. 

Phillips açık arttırma merkezinde sergilenecek olan ürün için tam olarak fiyat biçilemiyor. Fakat merkezin yetkilileri, ürünün 10.000 - 15.000 pound arasında arasında satılacağını ifade ediyor. Bu rakam ise günümüz kuruyla 40.500 - 60.800 Türk Lirası ediyor. Böylesine bir rakam ödedikten sonra sadece iPad Pro'nun kendisini de edinmiyorsunuz. Eğer açık arttırmayı kazanırsanız, bir Apple Pen ve deri koruma kılıfı da yanında hediye ediliyor. Yine de yanına bir Smart Keybord verilmemesi, ayıp olmuş gibi geliyor. 

Parlak Sarı iPad Pro, Apple'ın ilk yüksek bütçeli özel ürünleri de değil. Daha önce kırmızı bir Mac Pro, 977.000 dolara satılmıştı. Rose Gold rengindeki bir Apple kulaklık ise 461.000 dolara alıcı bulmuştu.

Apple Haritalar Türkiye'de Trafik Desteği Vermeye Başladı

Apple'ın Mucize iPhone Geri Dönüşüm Robotu Liam ile Tanışmış mıydınız?

Apple Watch'ın Yeni Kayışları Tanıtıldı

YORUMLAR