6tag Güncellendi, Yeniden Yükleme Özelliğini Getirdi

6tag Güncellendi, Yeniden Yükleme Özelliğini Getirdi

Windows Phone kullanıcıları arasında büyük bir kullanıcı grubuna sahip olan üçüncü parti Instagram uygulaması 6tag, gün geçmiyor ki orjinal uygulamanın birkaç adım önüne geçmesin. Microsoft için hazırladığı uygulamalarla ses getiren ve popüler uygulamalar için çıkardığı alternatiflerle orjinallerin hizmetine fark atan Rudy Huyn bu kez uygulamasına yepyeni özellikler de eklemeyi başardı. 6tag uygulamasının 4.0.4 sürümü ile birlikte birkaç önemli yenilik kullanıcılara sunulmaya başladı.

Göze çarpan ilk özellik yeniden yükleme butonu. Eskiden son yüklenen resimleri görüntüleyebilmek için haber akışının bittiği yerde ekranı aşağıya kaydırmanız gerekirken artık tek bir butonla çözüme ulaşmış oluyorsunuz. Bildirimlerinize göz attıktan sonra geri döndüğünüzde göz atılmamış bildirimler olduğunu ima eden rakamlar da böylece ortadan kalkmış oldu.

Bir başka özellik ise düzenlediğiniz fotoğraflara artık konum etiketleyebiliyor olmanız. Böylece bulunduğunuz yere dair anılarınızı hatırlatacak bir konum belirleme seçeneğini de kullanabileceksiniz. Rudy Huyn, henüz geçtiğimiz hafta bir 6tag güncellemesi sunmuştu ve bir hafta sonrasında gelen bu yenilik hızlı bir gelişimin habercisi olabilir. Öte yandan, piyasaya çıkması planlanan diğer Lumia cihazlarının desteklenebilmesi için de hazır bir altyapının oluşturulması söz konusu olabilir. Windows Phone'da Instagram Beta uygulamasından daha iyi bir performans çıkartan 6tag'i hiç kullanmadıysanız uygulama bağlantısına aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Lumia Creative Studio Güncellemesi Kırmızı Göz Düzeltme Seçeneğini Geri Getirdi

YORUMLAR