Adobe Slate Sunum Hazırlamayı Hiç Olmadığı Kadar Kolay ve Keyifli Hale Getiriyor

Adobe Slate Sunum Hazırlamayı Hiç Olmadığı Kadar Kolay ve Keyifli Hale Getiriyor

Adobe'un elinden çıkan programların grafik tasarımı, video ve fotoğraf düzenleme kategorilerini domine ettiği yadsınamaz bir gerçek. Bilgisayar kullanıcıları için tasarladığı programlarda yakaladığı başarıyı mobilde de sürdürmek isteyen Adobe, bugüne kadar karşımıza farklı uygulamalarla çıktı ve bu yapımların her biri kendi segmentlerinde hatırı sayılır bir başarı elde etti.

Adobe, mobil platform üzerinde sunduğu son uygulama olan Adobe Slate ile sunum hazırlamayı adeta bir keyif haline dönüştürüyor. Cihazımızda sakladığımız fotoğrafları kullanarak kendi bültenlerimizi ve sunumlarımızı hazırlamamıza olanak sağlayan bu uygulamanın en güzel yanı da hiçbir profesyonel arkaplana sahip olmadan da kullanılabilmesi. Daha önce hiçbir görsel düzenleme aracı kullanmamış olan kişiler dahi Slate'i zorlanmadan deneyimleyebilecekler ve ortaya muhteşem görünen sunumlar çıkartabilecekler.

Açıkçası Slate'in özellikle eğitim alanında faaliyet gösteren kullanıcılara hitap ettiğini düşünüyorum. Hem öğretmenler hem de öğrenciler projeleri için sunum hazırlamak istediklerinde Adobe Slate'i rahatlıkla kullanabilirler. Elbette uygulamanın kullanıcı kitlesi bu meslek gruplarıyla sınırlı değil. Profesyonel olarak sık sık sunum yapmak mecburiyetinde olan kişiler de Adobe Slate'i kullanarak etkileyici sunum hazırlama konusunda başarılı olacaklardır.

Uygulamayı kullanarak projelerimize fotoğraflar, üst ve alt başlıklar, dipnotlar ve açıklama metinleri ekleyebiliyoruz. Sunulan font çeşitliliği sayesinde kullanıcılar tamamen kendi tarzlarını yansıtma şansına sahipler. Oluşturulan içerikler web bağlantısı, yazılı mesaj ve elektronik posta olarak gönderilebiliyor. Hatta görselleri direkt olarak bloglar üzerinde yayınlama imkanımız da mevcut sunulan özellikler arasında.

Adobe Slate'in tanıtım videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Hearthstone Blackrock Mountain Paketi Çıktı!

YORUMLAR