Akıllı Saat Pebble Sahipleri Paypal Uygulamasını Kullanabilir

Akıllı Saat Pebble Sahipleri Paypal Uygulamasını Kullanabilir

İnternet üzerinden yapacağımız alışverişleri hem kolaylaştıran hem de güvenli kılan Paypal'ın uygulamasını artık akıllı saat Pebble sahipleri de kullanabiliyor. Geçtiğimiz yıl içerisinde karşımıza yeni bir proje olarak çıkan fakat bir anda ilgi görerek oldukça sevilen akıllı saat Pebble'ın artık Paypal uygulaması da var.

Görünüş ve estetik olarak son zamanlarda çıkan akıllı saatler ile kıyaslanamayacak olan Pebble, sadeliği ve uygulama destekleri sayesinde oldukça fazla ilgi gördü ve görmeye de devam ediyor. Öyle ki bu durum Paypal'ın da dikkatini çekmiş bulunuyor. Dünya'nın en büyük online ödeme servislerinden bir tanesi olan Paypal, bildiğiniz üzere internet üzerinden para gönderme ve alışveriş yapabilme özellikler sunuyor. Popülerliğinin dışında en güvenli servislerden de bir tanesi olan Paypal, Pebble sahiplerinin Paypal işlemlerini saatleri üzerinden gerçekleştirebilecekleri uygulamayı çıkardı.

İnternet üzerinden alışveriş ve para gönderme gibi işlemleri daima kolaylaştırmayı amaçlayan Paypal, marketten ekmek ve su alır gibi internet üzerinde finansal işlemler yapabilmemizi sağlıyor. Yeni çıkarılan Pebble uygulaması sayesinde Pebble sahipleri bir mağazaya girdiklerinde cüzdanlarını çıkarmadan Pebble'ları üzerinden online ödeme gerçekleştirebilecekler. Bu işlem sadece mağazalarla sınırlı kalmayarak restoranlar ve tüm diğer Paypal destekleyen işletmelerde geçerli olacaktır.

Ülkemizde çok az sayıda kullanılan akıllı saatleri düşünürsek, Pebble ile birlikte Paypal uygulamasını kullanarak yukarıdaki örnekte verdiğim şekilde ödeme yapmak biraz zaman gerektiriyor diyebilirim. Fakat bir Pebble'ınız varsa ve düzenli olarak yurt dışına gidiyorsanız Pebble'ın Paypal uygulamasını denemenizi tavsiye ederim.

Intel, 500 Dolarlık Lüks Akıllı Aksesuarı MICA'yı Tanıttı

YORUMLAR