Alcatel One Touch Flash 2 Tanıtıldı

Alcatel One Touch Flash 2 Tanıtıldı

Fransa merkezli teknoloji şirketi Alcatel, fiyat ve performans oranına göre orta seviye telefon satışlarında önemli rol oynuyor. Türkiye pazarında pek aktif olmayan Alcatel, Asya'da piyasaya sunacağı yeni telefonunu tanıttı.

Asya bölgesinde satışa sunulacak olan Alcatel'in yeni projesi One Touch Flash 2, şirketin ürettiği diğer telefonlar gibi orta seviye telefon sınıfında yer alacak. Android 5.1 mobil işletim sistemiyle çalışacak olan One Touch Flash 2, dün Alcatel'in düzenlediği bir etkinlikte tanıtıldı.

720 piksel çözünürlükte 5 inç'lik bir ekrana sahip olan telefon IPS teknolojisiyle görüntüleri iletecek. Ekranının yanı sıra 3.000 mAh bataryası ve 2 GB RAM'iyle Alcatel One Touch 2'nin oldukça performanslı bir cihaz olması bekleniyor. Fotoğraf çekmeyi sevenler için ise şirket telefona 12 MP arka ve 5 MP ön kamera koymayı ihmal etmemiş. 

One Touch Flash 2, 8 çekirdekli canavar gibi 1.3 GHz  Cortex-A53 işlemcisiyle birlikte 16 GB da dahili depolama alanı sunuyor. 4G teknolojisi yani LTE desteği ve çift SIM kart özelliği de bu telefonun diğer özelliklerinden sadece birkaçı. Bu özellikleri görüp sevinmeyin çünkü üzülerek söylüyoruz ki bu başarılı telefon ülkemizde satışa sunulmayacak. Ama ne dersiniz belki yetkililer ilerleyen günlerde bizi şaşırtacak bir karar verir.

Xiaomi Mi 4c Tanıtıldı ve Fiyatı 235 Dolar Olarak Açıklandı

iPhone 6S Roze Altın, Ön Siparişlerde Açık Ara Önde

YORUMLAR